Prezentuję książkę dla (prawie) każdej kobiety

17 sierpnia 2011
Jeśli śmiech to zdrowie to jak można umrzeć ze śmiechu?

Poszukując ostatnio prezentu dla mojej Babci, znalazłam książkę, którą właściwie powinnam też kupić w prezencie mojej Mamie, a kiedy opowiedziałam o niej Panu M., on z kolei stwierdził, że byłaby też dobrym prezentem dla jego Mamy i jego Babci. Jeśli dodam jeszcze, że sama z zainteresowaniem przeglądałam tę książkę i te fragmenty, które zdążyłam przeczytać bardzo mi się podobały to zgodzicie się chyba, że jest to dobry prezent dla (prawie) każdej kobiety.

Książka ma tytuł “Umarłam ze śmiechu”, a jej autorem jest Zbigniew Korpolewski, ale najważniejsze jest to o czym, a właściwie o kim jest ta książka – jej bohaterką jest Hanka Bielicka. Nie jest to biografia w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale zawiera wiele historii, a właściwie anegdot z życia artystki, a także fragmenty jej monologów i skeczy, w których występowała.

hanka-bielicka-umarlam-ze-smiechu-wspomnienia-anegdoty-niepublikowane-monologi-zbigniew-korpolewski.153486_0_1
“Hanka Bielicka. Umarłam ze śmiechu” (cena: 33,38 zł; Matras)

Do tego, książka jest bardzo ładnie wydana (co mam nadzieję choć trochę widać na poniższym zdjęciu) – ma twardą okładkę, zawiera sporo zdjęć (czarno-białych z dawniejszych czasów i kolorowych z nowszych) i ma duży druk, co szczególnie ważne dla osób starszych. Nie jest to książka droga, a może sprawić wiele radości i wywołać uśmiech na niejednej twarzy, więc nadaje się też doskonale na tak zwany prezent bez okazji.

Kiedy dałam tę książkę mojej Babci oczywiście wywołała ona zachwyt, ale też prośbę o wpis dedykacji. Faktycznie, wpisywanie dedykacji do dawanych w prezencie książek trochę już zanika, a zwyczaj to przecież urokliwy. Sama mam kilka książek, w których wpisane zostały dedykacje i ich treść głęboko zapadła mi w pamięć. Niezależnie więc od tego, czy na prezent wybierzecie tę czy inną książkę, poświęćcie chwilę na wpis dedykacji, a na pewno nada to szczególnej wartości takiemu prezentowi. A jeśli brakuje Wam pomysłów na dobrą dedykację polecam wyszukanie ładnego czy ciekawego cytatu w książce, którą dajecie w prezencie i użycie go w charakterze dedykacji.

Linki zawarte w tym wpisie to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi:

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję zestaw dla podróżnika

Następny

Prezentuję pierwszą i najważniejszą zasadę mojej prywatnej teorii prezentowej

Comments are closed here.