Prezentuję niezbędne wyposażenie każdego gospodarstwa domowego

25 sierpnia 2011
Od nadmiaru nie zawsze głowa boli

Nie wiem czy też tak uważacie, ale są takie rzeczy, których po prostu nie można mieć za dużo. To znaczy, ile by ich człowiek nie miał to zawsze przyda się jeszcze kilka. Tak jest na przykład z damskimi torebkami czy butami – jeśli któraś z Was uważa, że ma wystarczająco dużo torebek lub butów to będę szczerze zdziwiona. Takie rzeczy są idealnymi prezentami, bo – pomijając trudność kupienia damskiego obuwia bez udziału osoby, która ma w nim chodzić – nawet jeśli osoba obdarowana ma już kilka takich rzeczy to i tak kolejne z tej samej serii na pewno się przydadzą. Do takiej grupy prezentów należą też moim zdaniem kieliszki do wina. Z jednej strony prezent to trochę praktyczny, ale z drugiej można kupić takie, które mają w sobie to “coś” i wyglądają na bardzo eleganckie i szykowne. Moją uwagę ostatnio przykuły takie kieliszki (seria Jacqueline) dostępne w Almi Decor:
Kieliszek do wina białego/czerwonego – cena: 26/28 zł za sztukę (www.almi-decor.com)


Uważam, że są absolutnie prześliczne i bardzo kobiece (zakładam, że mężczyznom mogą się trochę mniej podobać). Kupiliśmy takie w prezencie koleżance z pracy i była bardzo zadowolona, bo choć ma już komplet kieliszków to wiadomo jak to bywa: z czasem zawsze jeden czy drugi się stłucze, a i gości wciąż przybywa, więc kilka dodatkowych kieliszków nigdy nie zaszkodzi. Oczywiście można wybrać wersje mniej wzorzyste albo z grubszego szkła (ostatnio dosyć modnego), ale najważniejsze, żeby były z jasnego szkła, bo ono jest najbardziej uniwersalne i pasuje do wszystkiego.

Urok kieliszków jako prezentu opiera się też na tym, że są one dobrym prezentem na różne okazje – na parapetówkę, na urodziny, na ślub czy nawet na Święta. Biorąc pod uwagę, że naprawdę można już mówić o kulturze picia wina w naszym kraju, wypada też pić ten szlachetny napój z odpowiednio eleganckich kieliszków. Teraz pozostaje tylko pytanie: białe czy czerwone? A może różowe, które podobno pasuje do wszystkiego?

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony sklepu: http://www.almi-decor.com/

Tagi:

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję zabawkę dla chłopca, który jest w każdym mężczyźnie

Następny

Prezentuję drugą zasadę mojej prywatnej teorii prezentowej

Comments are closed here.