Prezentuję zabawkę dla chłopca, który jest w każdym mężczyźnie

23 sierpnia 2011
Ci wspaniali mężczyźni i ich wspaniałe maszyny
Zgodnie z zaprezentowaną już pierwszą zasadą teorii prezentowej, większość prezentów, które dostają ode mnie bliscy i przyjaciele, to rzeczy, których sami by sobie nie kupili, bo nie są im szczególnie potrzebne, ale kiedy już je dostają cieszą się z nich jak dzieci. To dlatego, że te prezenty są tak naprawdę zabawkami dla małych chłopców i małych dziewczynek w dorosłych i często poważnych mężczyznach i kobietach. Chciałabym dziś przedstawić Wam jeden taki prezent.

Kilka lat temu przed urodzinami Pana M. pomyślałam sobie, że każdy prawie bez wyjątku mężczyzna marzy o tym, aby być kierowcą wyścigowym czy rajdowym. W rzeczywistości takie marzenia mogą realizować sobie tylko Krzysztof Hołowczyc czy ostatnimi czasy Adam Małysz, ale przy pomocy zabawek ścigać może się każdy. Z tą myślą rozpoczęłam poszukiwania samochodu zdalnie sterowanego, który pozwoliłby Panu M. pobawić się w mistrza kierownicy. Tym tropem trafiłam najpierw na stronę internetową sklepu z zabawkami, a później do samego sklepu sprzedającego między innymi takie oto cudo:


Zdalnie sterowane Subaru – cena 179,00 zł (rcshop.pl)

Prezent ten można było co prawda kupić przez internet, ale ponieważ pierwszy raz kupowałam taką zabawkę to potrzebowałam pewnej porady. Od pana w sklepie dowiedziałam się, że ten samochodzik jest nie tylko stylizowany na samochód rajdowy, ale wręcz, że jest wierną repliką (oczywiście w dużo mniejszej skali) prawdziwych wozów rajdowych tej firmy. A oprócz tego, że autko jeździ to jeszcze świeci światłami, w tym światłami stopu przy hamowaniu. Jednym słowem porządna zabawka!

Nie muszę chyba pisać, że prezent bardzo spodobał się Panu M., a także jego kolegom i to do tego stopnia, że jakiś czas później kolejny mężczyzna z naszego towarzystwa dostał taki prezent, żeby mogli sobie urządzać wyścigi. Teraz jedynym problemem jest znalezienie wystarczająco dużej, płaskiej i pustej przestrzeni gdzie mogą w pełni testować możliwości swoich maszyn.

Oczywiście oprócz zdalnie sterowanych samochodów są także zdalnie sterowane samoloty, czołgi i łodzie, więc można miłośnikom poszczególnych rodzajów środków transportu kupić odpowiedni sprzęt, a nawet stworzyć całą armię!

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony sklepu http://rcshop.pl/

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję pierwszą i najważniejszą zasadę mojej prywatnej teorii prezentowej

Następny

Prezentuję niezbędne wyposażenie każdego gospodarstwa domowego

Comments are closed here.