Prezentuję zestaw dla podróżnika

16 sierpnia 2011

Czego potrzeba mężczyźnie, żeby poczuł się jak Indiana Jones?

Niezależnie od tego czy znany Wam mężczyzna w rzeczywistości jest studentem, budowlańcem czy księgowym, w swoich wyobrażeniach zapewne widzi się na poniższym zdjęciu. Prawda bowiem jest taka, że większość mężczyzn marzy o przygodach w stylu Indiany Jones’a. I o ile większość z nich raczej nie ma szans wybrać się na poszukiwanie zaginionej arki to zapewne każdy czasem gdzieś wyjeżdża i odpowiednie gadżety mogą sprawić, że nawet wyjazd na działkę nabierze znamion wyprawy. Takie właśnie gadżety będą idealnymi prezentami dla Waszych mężczyzn.

podroznicy

A jakie dokładnie gadżety mam na myśli? Po pierwsze wodoodporny kapelusz – czyli niby kaptur, ale oderwany od kurtki, nie ograniczający pola widzenia i wyglądający stylowo. Do tego od wewnętrznej strony kapelusz ma polar, co zwiększa komfort noszenia oraz zapewnia ciepło.

kapelusz wodoodporny

Kapelusz wodoodporny (cena 113 zł; Gami Sport)

A po drugie pasek przemytnika – tak naprawdę wcale nie dla przemytników, ale dla osób, które lubią coś chować, przydatny w miejscach gdzie zachodzi obawa kradzieży. Od wewnętrznej strony pasek ma tajną kieszonkę na banknoty albo inne cienkie i małe rzeczy. Wygląda jak zwykły pasek w stylu casual, więc można go też nosić w mieście do dżinsów czy sztruksów. I jak słusznie zauważył Pan M. dzięki temu, że pasek nie ma elementów metalowych nie trzeba go zdejmować przechodząc przez bramki kontrolne na lotniskach.

pasek wolfskin sklep

Pasek z kieszonką na pieniądze (cena 49 zł (Presto)

Z tymi gadżetami nie pozostaje nic innego niż planować wyjazdy!

 Linki zawarte w tym wpisie to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
Tagi: ,

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję prezenty, ale najpierw prezentuję siebie

Następny

Prezentuję książkę dla (prawie) każdej kobiety

Comments are closed here.