Prezentuję gadżet dla uzależnionych od komputera

6 września 2011
Nie taka szara myszka
 
Z cyklu wyznanie dnia: muszę się Wam przyznać, że jestem uzależniona od komputera jako takiego, a już od surfowania po internecie w szczególności. Nie powinno to Was zdziwić, bo czy zdecydowałabym się pisać tego bloga, gdybym nie lubiła szukać w sieci prezentów albo pisać na komputerze postów? Takich uzależnionych jest nas chyba więcej i to wśród wszystkich prawie kategorii wiekowych, więc nic dziwnego, że przemysł gadżetów komputerowych rozwija się znakomicie. Jeśli w Waszym otoczeniu też są osoby zarażone tym wirusem to polecam Wam prezent, który wprawdzie ich nie uleczy, ale za to na pewno rozśmieszy (a przecież śmiech to zdrowie, choć jak piszą niektórzy można także umrzeć ze śmiechu).

Myszki, o których będzie dzisiejszy wpis, są niezbędne użytkownikom komputerów stacjonarnych, ale nie tylko, bo wiele osób nie lubi korzystać z touch-padów i woli do laptopa także przyłączać to małe i sprawne urządzenie. Teraz dzięki firmie Pat Says Now, nadchodzi kres ery szarych myszek, których nikt poza specjalistami nie był w stanie rozróżnić. Te myszki są bardzo kolorowe, bardzo kształtne i bardzo dobre na prezent! Dzięki temu, że firma oferuje wiele wzorów można znaleźć odpowiedni model dla prawie każdego użytkownika komputera i wierzcie mi, że taka myszka zdecydowanie poprawi atmosferę przy biurku. Do moich ulubionych modeli należą ten z kobietą (podarowałam taki kiedyś pewnemu mężczyźnie z życzeniami, żeby miał zawsze kobietę pod ręką) i w kolorowe kropki. Sami zobaczcie i oceńcie – czyż nie są one urocze?

Myszka komputerowa Pat Says Now Body – cena: 99,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Myszka komputerowa Pat Says Now Polka Dot – cena: 99,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Nie ma na co czekać, pora kliknąć i kupić w prezencie lub dla samego siebie, żeby później kilkać w takie cuda zamiast w zwykłą szarą myszkę.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję książkę dla fanów sportu, a tenisa w szczególności

Następny

Prezentuję koszyk pełen niespodzianek

Comments are closed here.