Prezentuje książkę dla ludzi, którzy lubią wszystko wiedzieć

19 września 2011
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi
Po długaśnym (najdłuższym chyba w historii bloga) i może nieco przegadanym piątkowym wpisie miesięcznicowym dziś będzie krótko i na temat.

Jeśli wydaje Wam się, że księgarnie pełne są książek odpowiadających na pytania, których nikt by nie zadał (tych wszystkich poradników jak zrobić to czy tamto w 7, 10 lub 30 dni) to oczywiście macie rację. Poza tym w dzisiejszym czasach odpowiedź na każde, choćby nie wiem jak głupie pytanie, zna przecież wujek Google, więc po co zaglądać do tych książek? Tak pewnie myśli wiele osób, zwłaszcza z młodszego pokolenia, ale dla tych starszych, analogowych i dociekliwych, mam dziś książkową propozycję.
“Dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy?
czyli ekonomia bez tajemnic” – cena: 28,99 zł (www.merlin.pl/)

Książka “Dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy? czyli ekonomia bez tajemnic” będzie ciekawym prezentem dla wszystkich, którzy interesują się światem i lubią błysnąć w rozmowie ciekawą anegdotką. Niezależnie od wartości teorii ekonomicznych opisywanych w książce, o których ocenę się nie pokuszę, zawarte w niej pytania i odpowiedzi udowadniają tę mantrę nauczycielską, że nie ma głupich pytań. Poza tym książka ta może stać się pretekstem do intesujących dyskusji czy zabaw w stylu zgaduj – zgadula. Jeśli chcecie dobrze wypaść w tych zabawach, najlepiej przeczytajcie książkę przed podarowaniem jej w prezencie, bo nie wszystkie pytania mają tak proste odpowiedzi jak to tytułowe. Skąd wiem, że tak jest? W zeszłym roku Tata Pana M. dostał od nas tę książkę w prezencie bożonarodzeniowym i sporą część Świąt cała rodzina spędziła poszukując odpowiedzi na zawarte w niej pytania.

A jeśli prezent ten się spodoba to bez trudu znajdziecie w księgarni jeszcze kilka podobnych książek, którymi możecie obdarować tych, których nurtują problemy zamarzających stóp pingwinów czy wagi chmur.

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.merlin.pl/

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję ślubny upominek dla podróżników

Następny

Prezentuję gadżet dla miłośników wina

Comments are closed here.