Prezentuję książkę dla tych, którzy wolą obrazki

29 września 2011
Jeśli potrzebujecie motywacji…
Kontynuując cykl prezentów z okazji dnia chłopaka, który przypominam przypada już jutro (!) – po zaprezentowaniu tego co mężczyźni lubią najbardziej, niezwykłych pasjonatów motoryzacji oraz gadżetu dla podrywacza – dziś chciałabym przedstawić Wam pewną książkę, która może ucieszyć niejednego mężczyznę. Książka ta ma więcej grafiki niż tekstu, co dla pewnych panów może być wielką zaletą – nie od dziś wiadomo, że mężczyźni wolą oglądać niż czytać 😉 Jest to więc właściwie album – bardzo ładnie wydany, pomimo okładki, która nie wygląda zbyt zachęcająco.
“Demotywatory” – cena: 36,99 zł (www.merlin.pl/)

Ale jak to mawiają: “nie oceniaj książki po okładce”. Powiedzenie sprawdza się i tym razem, bo w środku są najlepsze demotywujące plakaty wybrane spośród tych, które pojawiały się w sieci i były namiętnie oglądane przez wielu znanych mi mężczyzn (w tym oczywiście Pana M.). Zatem, jeśli Wasz mężczyzna też lubi oglądać w sieci śmieszne rzeczy, a jeszcze nie macie dla niego prezentu na jutrzejsze święto to marsz czym prędzej do najbliższej księgarni – jest szansa, że znajdziecie ten album na półce!
Taki album, właściwie podobnie jak pozostałe prezentowane w tym tygodniu prezenty, prawie gwarantuje radość obdarowanego i sporo śmiechu przy samodzielnym lub zbiorowym oglądaniu. A co bardziej twórczych osobników może wręcz skłonić do stworzenia własnych demotywatorów…
P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.merlin.pl/

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi:

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję czwartą zasadę mojej prywatnej teorii prezentowej

Następny

Prezentuję dalszy ciąg erraty do trzeciej zasady mojej prywatnej teorii prezentowej

Comments are closed here.