Prezentuję sprzęt, o którym marzy każdy mężczyzna

21 września 2011
“… by podglądać Bernadetkę …”

Jeśli dobrze znacie repertuar Golców to już wiecie o czym będzie dzisiejszy wpis, ale mam nadzieję, że tak czy inaczej go przeczytacie. Jak już pisałam w każdym mężczyźnie jest też mały chłopiec i prawda jest taka, że większość panów będzie bardziej zadowolona z prezentów odpowiadających pragnieniom tego wewnętrznego młodziaka, niż tych dopasowanych do ich wieku i pozycji społecznej. A co lubią robić chłopcy, oprócz oczywiście ścigania się samochodami? Lubią obserwować rzeczywistość, a zwłaszcza przyrodę tak zwaną ożywioną. I co jest im w tym celu potrzebne? Ta tytułowa lornetka! 

Tu następuje mały wykład teoretyczny: jest kilka rodzajów lornetek – te najmniejsze, i co tu kryć, najmniej zaawansowane technicznie, ale za to najbardziej ozdobne, to lornetki teatralne, które będą znakomitymi prezentami dla wielbicieli opery albo teatru. Te trochę większe, bardziej zaawansowane technologicznie, a za to mniej dekoracyjne, to lornetki ‘przyrodnicze’ służące głównie do hobbystycznego obserwowania natury. A na końcu skali są jeszcze profesjonalne lornetki dla żeglarzy, które wyposażone są nawet w kompas i podświetlenie umożliwiające korzystanie z nich nocy. Taki sprzęt może być naprawdę niesamowitym prezentem dla osoby wybierającej się w długi rejs. Oczywiście stosownie do tego podziału różne są także ceny lornetek.

Lornetka 10×25 Sagaform Adventure – cena: 99,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl/)

A skąd wiem, że taka lornetka jest dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny? Parę lat temu, wybieraliśmy się z Panem M. na wakacje w rejon bardzo ciekawy z przyrodniczego punktu widzenia i właśnie przed wyjazdem podarowałam mu taką lornetkę do obserwowania natury. Okazało się, że lornetka nie tylko była przebojem wyjazdu (wszyscy uczestnicy chcieli z niej korzystać), ale też od tamtej pory towarzyszy nam za każdym razem gdy choć na chwilę wyjeżdżamy na łono natury, nawet na działkę pod miastem.

Na koniec jeszcze tak zwany disclaimer czyli częściowe zaprzeczenie własnym słowom – lornetka może być też bardzo dobrym pomysłem na prezent dla kobiety albo dla pary, która lubi czy to wyjścia do teatru i opery czy też obcowanie z przyrodą. 

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi:

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję gadżet dla miłośników wina

Następny

Prezentuję coś dla domu, a właściwie przed dom

Comments are closed here.