Prezentuję elegancki serwis dla wielbicielek stylu angielskiego

13 października 2011
Five o’clock tea 
Panująca obecnie w naszym kraju pogoda oraz związany z nią sezon grypowy, zmuszają nawet mnie – zagorzałą wielbicielkę zimnych napojów – do nieustannego sięgania po kubek lub filiżankę gorącej herbaty. To skłoniło mnie do przedstawienia Wam dzisiaj pewnego pięknego serwisu kawowo-herbacianego, którego poszczególne elementy są bardzo dobrymi prezentami, szczególnie dla wielbicielek stylu angielskiego. 
Dlaczego piszę o stylu angielskim? Serwis, jak wskazuje jego nazwa (Redoute Roses) zdobią klasyczne różane wzory i w dodatku jest on zrobiony z angielskiej porcelany, więc łatwo sobie wyobrazić jak brytyjska dama popija z niego słynną herbatkę o piątej popołudniu. Biorąc pod uwagę, że chyba każda kobieta pragnie czasem poczuć się jak arystokratka, podarowanie takiej ‘odrobiny luksusu’ (jak głosiła kiedyś reklama) jest bardzo dobrym pomysłem.

Jest to także prezent już przeze mnie sprawdzony – jakiś czas temu podarowałam filiżankę do herbaty z tej serii Mamie Pana M. (czyli mojej teściowej), która pije bardzo dużo herbaty. Filiżanka spodobała się nie tylko jej, ale też cioci, która ją odwiedziła i aż dopytywała gdzie można takie cudo nabyć. W rezultacie, chyba bez trudu zgadniecie co dostanie od nas w prezencie na zbliżające się urodziny ta właśnie ciocia. Dodam jeszcze, że filiżanka ta podoba się tak bardzo zarówno ze względu na wzór, jak i dosyć dużą pojemność, co szczególnie ważne dla osób, które piją dużo herbaty. 
Filiżanka do herbaty ze spodkiem – cena: 99,90 zł (www.dukapolska.com)
Kubek – cena: 59,90 zł (www.dukapolska.com)
Natomiast dla tych, którzy od herbaty wolą kawę, w serwisie jest także filiżanka do kawy albo kubek. Cały serwis obejmuje jeszcze dzbanek do herbaty, talerzyki, miseczki i paterę na ciasto, ale biorąc pod uwagę ceny elementów tego zestawu chyba częściej będę dawać w prezencie pojedyncze filiżanki lub kubki, niż cały serwis. 
P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.dukapolska.com
Tagi:

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję książkę dla każdego

Następny

Prezentuję szóstą zasadę mojej prywatnej teorii prezentowej

Comments are closed here.