Prezentuję mały skarbiec dla każdej elegantki

3 października 2011

Szkatułka czy kuferek?

Jednym z lepszych prezentów dla dziewczyny czy kobiety jest biżuteria, bo właściwie nie znam takiej, która nie lubi błyskotek. Prawda jest jednak taka, że trzeba umieć wybrać odpowiednie kolczyki, bransoletkę czy naszyjnik (nie mówiąc już o pierścionku ;)), więc często panowie obawiając się, że nie trafią w gust danej osoby rezygnują z tej kategorii prezentów, zapominając, że oprócz samej biżuterii można też podarować coś związanego z biżuterią. I wcale nie mam na myśli specyfików do czyszczenia srebra…

Co zatem mam na myśli? Jak wie każda osoba posiadająca kilka sztuk biżuterii, przechowywanie tych świecidełek w taki sposób, aby się nie poplątały, ale wszystkie były w miarę “pod ręką”, a nie ukryte w tysiącu malutkich pudełeczek, to naprawdę niełatwa sztuka. Dlatego właśnie powstały specjalne akcesoria – szafeczki, szkatułki i kuferki, a nawet wieszaki, które pozwalają w jednym miescu trzymać cały ten skarbiec, ale też wymuszają utrzymywanie w nim jako takiego porządku. Takie przechowalnie dla biżuterii są robione i z drewna i ze skóry, a nawet z metalu, więc można je bez problemu dopasować do wystroju mieszkania osoby, której pragniemy je podarować. Poniżej kilka przykładowych modeli, dostępnych w internecie, ale w sklepach w Waszej okolicy na pewno znajdziecie jeszcze więcej możliwości.

pudelko na bizuterie stacker

Pudełko na biżuterię podwójne mini Stacker (cena: 169 zł; Fabryka Form)

pudelko na bizuterie pakamera

Pudełko na biżuterię Beauty Dark (cena: 170 zł; Pakamera)

pudelko stacker

Pudełko na biżuterię z pokrywką supersize Stacker (cena: 246 zł; Fabryka Form)

Ostatnio szczególnie modne stały się też tak zwane drzewka na biżuterię – polecam je zwłaszcza dla elegantek lubiących nowoczesny design, które mają liczną kolekcję pierścionków.

menu-stojak-na-bizuterie-menu__3800039

A o prezentach zapełniających te szafeczki, szkatułki i kuferki jeszcze kiedyś napiszę….

Zawarte w tym wpisie linki to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
Tagi: ,

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję dalszy ciąg erraty do trzeciej zasady mojej prywatnej teorii prezentowej

Następny

Prezentuję grę dla podróżników

Comments are closed here.