Prezentuję moją ukochaną biżuterię

19 października 2011
Słodkie wisieńki

Przez długi czas tylko ogólnie wspominałam na blogu o biżuterii jako prezencie, ale tak się złożyło, że w ostatnich tygodniach pisałam o szkatułce na biżuterię i charmsach, więc kontynuując ten temat dziś chciałabym pokazać Wam moją ulubioną błyskotkę. Oczywiście dostałam ją w prezencie od Pana M., dzięki czemu ma też wielką wartość sentymentalną, ale jest to po prostu coś tak pięknego, że powinno spodobać się każdej kobiecie.

Powiecie, że ciężko znaleźć biżuterię, która wprawi w zachwyt wszystkie kobiety, bo przecież jedne wolą złoto, a inne srebro, więc jak je pogodzić? Najlepiej po prostu wybrać kryształ! Słowo honoru, nie znam dziewczyny ani kobiety, która pogardziłaby biżuterią od Swarovskiego (lub taką na niej wzorowaną, bo na fali popularności kryształków wiele firm zaczęło oferować podobne świecidełka). Oczywiście można w ich kolekcjach znaleźć modele ze srebrem albo złotem, ale mają też w sprzedaży prześliczne delikatne zawieszki, których wręcz dziewczęcy charakter podkreśla użycie rzemyka zamiast łańcuszka.

Właśnie taką zawieszkę ze wzorem wisienek, które uwielbiam, podarował mi swego czasu ku mojej ogromnej radości Pan M.! Dla wielbicielek innych owoców, ważna informacja – dostępne są także modele z jabłkiem i jagodami. Taka biżuteria może być wspaiałym wspomnieniem lata w czasie czekającej nas długiej jesieni i zimy.

Fruity Cherry Mini Pendant – cena: 200 zł (www,swarovski.com)

A jeśli taka zawieszka wyda Wam się zbyt skromnym prezentem, to wierzcie mi, że w ofercie tej firmy bez trudu znajdziecie bardziej wyszukane i zarazem droższe świecidełka. Może o tych bardziej ekskluzywnych też jeszcze kiedyś napiszę.

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.swarovski.com

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Swarovski to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi:

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję zabawkę dla nerwusów

Następny

Prezentuję małą ściągawkę dla podróżników

Comments are closed here.