Prezentuję niezbędnik dla eleganckiej kobiety

25 października 2011
Kolejny drobiazg do damskiej torebki

Eleganckie kobiety nie mają łatwego życia – wybranie odpowiedniego stroju i dodatków, zadbanie o swój wygląd i fryzurę, to wszystko wymaga czasu i pewnego poświęcenia. Sama chciałabym być taką kobietą, ale zdarzają się dni, że wstanę trochę za późno, nie będę zadowolona z wybranego pod presją czasu stroju i nie zdążę się odpowiednio umalować czy uczesać. W rezultacie przez cały dzień będę czuć się trochę jak Kopciuszek – pewnie znacie to uczucie, prawda?

Jednym z wyznaczników eleganckiej kobiety są oczywiście jej paznokcie. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, co do wartości jaką panie przywiązują do ładnie pomalowanych paznokci, polecam sprawdzić ile blogów pisanych jest właśnie na temat stylizacji paznokci albo jak często temat ten pojawia się w damskich rozmowach – czytałam kiedyś nawet wywiad z kobietą na wysokim stanowisku, która przyznała się, że jeśli nie ma “zrobionych” paznokci nie chodzi na ważne spotkania!

Czy zatem niezbędnik pomagający kobiecie dbać o paznokcie nie będzie idealnym prezentem na każdą okazję? Przecież nawet jeśli posiadamy już jeden zestaw nożyczek, cążków i pilniczków, to drugi zawsze można wrzucić do wszystkomającej damskiej torebki na wypadek nagłej paznokciowej sytuacji awaryjnej. Czy którakolwiek z Was nie chciałaby dostać takiego ślicznego zestawu do manicure jaki widać na poniższym zdjęciu?

Zestaw do manicure Krokodyl Lillian 5 – Cena: 91 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Pytania te są oczywiście częściowo retoryczne, ale jeśli odpowiecie na nie w komentarzach będzie mi bardzo miło.

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję zabawkę dla większych dzieci

Następny

Prezentuję moje sposoby na podpowiadanie prezentów

Comments are closed here.