Prezentuję zabawkę dla nerwusów

18 października 2011

Znacie kogoś kto ma stresującą pracę? Podejrzewam, że w Waszej rodzicie czy wśród przyjaciół znajdzie się niejedna taka osoba! Jeśli szukacie prezentu dla takiej osoby to mam dla Was idealny pomysł! Poznajcie kulki antystresowe czyli świetną zabawką dla dorosłych. Na czym polega zabawa? Podstawka, na której są kuleczki to w rzeczywistości magnes i dzięki temu można układać z nich niesamowite i co raz to nowe kształty. Zamiast obracać w palcach długopis czy bawić się pierścionkami, można zostać kreatorem i w ten sposób rozładować napięcie. Wierzcie mi, że to działa – Pan M. dostał kiedyś ode mnie w prezencie świątecznym te kulki i do dziś lubi się nimi bawić.

kulki antystresowe
Kulki antystresowe Malo Philippi (cena: 49 zł; Galeria Limonka)

Jest to jeden z moich ulubionych typów prezentów: niewielki i niedrogi, dzięki czemu może być zarówno samodzielnym prezentem bez okazji, a także dodatkiem do czegoś większego – na przykład całego relaksującego zestawu.

Zawarte w tym wpisie linki to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
 
Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję niezawodnych poprawiaczy humoru

Następny

Prezentuję moją ukochaną biżuterię

Comments are closed here.