Prezentuję coś rozgrzewającego

17 listopada 2011
ale tym razem raczej dla mężczyzn

Nic na to nie poradzę – panująca obecnie w naszym kraju pogoda nieustannie skłania mnie do myślenia nad sposobami na rozgrzanie się. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że opisywane ostatnio ciepłe skarpetki i szal komin to raczej prezenty dla kobiet, dlatego też dziś chciałabym przedstawić Wam rzecz, która spodoba się marznącym panom, a może nawet tym nie marznącym też…

O tej porze roku wszyscy mamy ochotę na coś rozgrzewającego i z pierwszymi opadami śniegu to pragnienie ogrzania się od wewnątrz jeszcze się umocni. Oczywiście dobre są herbatki, kawy czy gorące czekolady, ale zwłaszcza mężczyzn niewiele napojów rozgrzewa tak szybko jak odrobina alkoholu. A co jest potrzebne aby tę odrobinę alkoholu mieć zawsze przy sobie? Elegancka piersiówka (czyż nie mówiłam, że mężczyźni lubią wszystko, co kojarzy się z piersiami?).

Klasyczna piersiówka powinna być oczywiście metalowa, ale dla koneserów są dostępne także wersje obleczone w skórę, a nawet całe zestawy dla podróżników, obejmujące dodatkowo między innymi lornetkę. Naprawdę ciężko mi wyobrazić sobie mężczyznę, którego oblicze nie zajaśnieje uśmiechem na widok takich piękności.

Piersiówka Giorgio Philippi – cena: 119 zł (www.czerwonamaszyna.pl/)

Zestaw: scyzoryk, piersiówka, latarka Hinz – cena: 110 zł (www.czerwonamaszyna.pl/)

Warto razem z piersiówką podarować coś, czym można ją zapełnić. Albo urozmaicić dawanie przysłowiowej flaszki dołączając do niej piersiówkę. Swego czasu, producent żubrówki miał w ofercie takie specjalne buteleczki wielkości piersiówki obleczone w skórę i niejednokrotnie służyły mi one za prezenty eksportowe, zawsze wzbudzając duży zachwyt zagranicą.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony czerwonamaszyna.pl/

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję notatnik dla Nigelli

Następny

Prezentuję moje sposoby na świąteczne zakupy bez stresu

Comments are closed here.