Prezentuję gwiazdki na Gwiazdkę

28 listopada 2011
i choinki na choinkę

Zgodnie z obietnicą złożoną w związku z inauguracją sezonu świątecznego, a także w wyniku popularności ostatniego kulinarnego pomysłu na prezent, dziś chciałabym przedstawić Wam moją propozycję na świąteczny prezent dla lubiących nie tylko gotować, ale i piec! Bo Święta mają w sobie taki urok, że większość znanych mi osób, w tym nawet tak marna kucharka jak ja sama, ma wtedy ochotę ugotować lub upiec coś wyjątkowego.

A coż bardziej kojarzy się ze Świętami niż choinki i gwiazdki? No może jeszcze Mikołaj, ale jego kształt trudniej oddać, bo głównie charakteryzuje go duży brzuch 😉 Dlatego właśnie uważam, że wspaniałym prezentem o tej porze roku będą foremki pozwalające tworzyć urocze ciasteczka albo pierniczki w kształcie gwiazdek, choinek czy popularnych przez cały rok serduszek.


Foremki różnych kształtów można dostać w większości sklepów z wyposażeniem gospodarstwa domowego, ale ja oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie znalazła bardziej wyjątkowych wersji tego drobiazgu. Jak widać na poniższych zdjęciach w Czerwonej Maszynie można kupić całe zestawy foremek o tym samym wzorze, ale różnej wielkości, co pozwala między innymi tworzyć ciasteczka z dziurką – idealne jako ozdoby choinkowe! Dzięki wygodnym uchwytom łatwiej nimi manewrować, a składając je jedna w drugą oszczędzamy miejsce, co jak już pisałam, w polskich kuchniach jest niezmiernie istotne.

Foremki do ciastek gwiazdki Cuisipro 5 szt. – cena: 44,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Foremki choinki Cuisipro 5 szt. – cena: 44,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Foremki do ciastek serca Cuisipro 5 szt. – cena: 44,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Jako szczęśliwa posiadaczka takiego zestawu serduszkowych foremek mogę zaświadczyć, że pieczenie z ich użyciem to prawdziwa przyjemność. Polecam je właściwie nie tylko jako prezent świąteczny, ale także, a może nawet w szczególności jako prezent mikołajkowy. Wtedy obdarowana nimi osoba będzie mogła je wykorzystać jeszcze w tym sezonie, a my jako ofiarodawcy takego wspaniałego prezentu być może zostaniemy zaproszeni na degustację pierwszej partii upieczonych z jego pomocą ciasteczek.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję inaugurację sezonu świątecznego 2011

Następny

Prezentuję sekret egipskich bogiń

Comments are closed here.