Prezentuję inaugurację sezonu świątecznego 2011

25 listopada 2011
czarny piątek czyli dobry początek

 

Zgodnie ze złożoną tydzień temu obietnicą dziś następuje uroczysta inauguracja sezonu świątecznego 2011! To dlatego, że dziś przypada tak zwany Black Friday czyli czarny piątek uważany za początek sezonu świątecznych zakupów w Stanach Zjednoczonych. Wczoraj Amerykanie obchodzili Święto Dziękczynienia (miałam nawet w planach specjalny wpis z tej okazji, ale tradycyjnie już plany pokrzyżowała rzeczywistość), a dziś większość z nich ma dzień wolny od pracy i przeznacza go właśnie na poszukiwanie prezentów. Wiele sklepów, w tym między innymi Amazon, przygotowało specjalne oferty z tej okazji, więc jeśli chcecie kupić coś z zagranicznych sklepów internetowych koniecznie sprawdźcie czy nie mają dziś jakiś szczególnych promocji.
Ale do rzeczy – przecież miałam pisać o inauguracji sezonu świątecznego! Nie wiem jak Wy, ale ja właśnie w tym tygodniu kupiłam już pierwsze prezenty świąteczne i zgodnie z szóstą zasadą mojej prywatnej teorii wymyśliłam też znaczną część pozostałych podarunków, które moi bliscy znajdą pod choinkę. Jeśli jeszcze nie zaczeliście rozmyślań nad świątecznymi prezentami to najwyższa pora zabrać się do tego zadania, w którym oczywiście chętnie Wam pomogę.

W ramach tej pomocy, po pierwsze przypomnienie prezentów, które wzbudziły Wasze największe zainteresowanie, a jednocześnie bez skrępowania można je podarować przy świadkach.

A zatem dla wszystkich kobiet (mamy, babci, cioci, siostry itd.) wybrałabym:
wieszak na torebkę;
szkatułkę na biżuterię;
zestaw do manicure.

Dla wszystkich mężczyzn (taty, dziadka, wujka, brata etc.) polecam:
śmieszną myszkę komputerową;
kulę decyzyjną;
– akcesoria do wina: kołnierz na butelkę i termometr.

Dla moli książkowych proponuję:
biografię ciekawej kobiety;
autobiografię ciekawego mężczyzny;
współczesną wersję Hrabiego Monte Christo.

A dla tych najbardziej wyjątkowych w naszym życiu:
coś samodzielnie zrobionego;
prezent-przeżycie;
prezent-inspirację.

Ale nie martwcie się, na tym małym remanencie, moja pomoc w poszukiwaniu idealnych świątecznych prezentów się nie kończy. Od dziś na blogu więcej będzie prezentów typowo świątecznych i zimowych, choć w ostatnim czasie pomysłów na podarunki dla zmarźluchów też nie brakowało 😉

Dziś taki mały świąteczny prezent z okazji kolejnego znaku, że sezon świąteczny się rozpoczyna. Moja ulubiona stacja czyli Trójka zaczyna właśnie dzisiaj akcję Idą Święta – jest to doroczna zbiórka pieniędzy dla rodzinnych domów dziecka, w ramach której prowadzone są licytacje przedmiotów podarowanych przez różne słynne osoby, a także sprzedawana jest płyta ze słynnym Karpiem (czyli świąteczną trójkową piosenką) i kilkoma innymi mniej lub bardziej świątecznymi utworami. W tym roku, na płycie znajdziecie na przykład Balladę o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie w wykonaniu Artura Andrusa – kolejny Trójkowy hit!
CD “Idą Święta 5” – cena: 16,99 zł (www.merlin.pl/)

Płyta co prawda będzie w sprzedaży dopiero od poniedziałku, ale już dziś gwarantuję Wam, że znajdzie się pod choinką w czasie naszych Świąt – to taki podwójny prezent: dla rodziny, która może razem posłuchać pięknych piosenek i jednocześnie dla tych, którzy mieli mniej szczęścia w życiu, bo cały dochód ze sprzedaży płyty przeznaczony jest na Fundusz Edukacyjny dla Rodzinnych Domów Dziecka.

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.merlin.pl/
Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

 

Tagi: ,

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję drobiazg nie tylko dla maklerów

Następny

Prezentuję gwiazdki na Gwiazdkę

Comments are closed here.