Prezentuję niezwykły koncert niezwykłej kobiety

20 grudnia 2011
Podwójny prezent

Kiedy jakiś czas temu, zgodnie z moimi sposobami na świąteczne zakupy bez stresu, robiłam w Merlinie zamówienie zdarzyła się rzecz niespotykana – kupiłam aż trzy egzemplarze tej samej rzeczy! Na ogół staram się oczywiście, aby dawane przeze mnie prezenty były jak najbardziej oryginalne i unikam dawania kilku osobom tego samego zwłaszcza w tym samym czasie, ale dla takiej perełki, jaką chcę Wam dziś zaprezentować, mogłam zrobić wyjątek. Dlatego też dwie kobiety z naszej rodziny znajdą w tym roku pod choinką ten sam prezent, który na pewno się im spodoba. Dlaczego jestem tego taka pewna? Bo trzeci egzemplarz był dla mnie, a właściwie dla nas i przez cały weekend Pan M. i ja się nim zachwycaliśmy!

Wszystko zaczęło się w piątek wieczorem, kiedy to po powrocie z pracy postanowiliśmy umilić sobie czas oglądając koncertowe DVD z występu Adele w Royal Albert Hall. Jeśli słyszeliście już kiedyś Adele, lub słyszeliście o niej, to nie powinno Was zdziwić, że śpiewa na tym koncercie pięknie. Natomiast to, co mnie absolutnie w nim urzekło, to radość jaką ona ma z występowania i kontaktu z publicznością. Właściwie w każdej przerwie pomiędzy utworami Adele opowiada historie związane z piosenkami i mówi jak bardzo czuje się zaszczycona występując w tej słynnej sali koncertowej. W czasach kiedy koncerty gwiazd są wyreżyserowane co do minuty i nie pozostawiają chwili na interakcje z fanami, taka artystka to prawdziwy skarb!


Ale przecież prezent był podwójny! Oprócz koncertowego DVD w pudełku była też płyta CD z nagranymi w trakcie koncertu utworami, której słuchaliśmy robiąc słynne pierniczki w sobotę i jedząc je ze znajomymi w niedzielę. Muszę przyznać, choć słyszałam część z tych piosenek już wcześniej, to po obejrzeniu koncertu dosłownie miałam przed oczami Adele śpiewającą poszczególne utwory. I pomimo spędzenia całego weekendu w towarzystwie jej piosenek nie poczuliśmy znudzenia, co chyba świadczy o tym jak niezwykła jest to muzyka.

“Adele Live at Royal Albert Hall” CD + DVD
cena: 79,99 zł (www.merlin.pl/)

A teraz dwa słowa ostrzeżenia, bo na płycie jest naklejka “Parental Advisory”. Na początku troszkę mnie ona rozśmieszyła, bo nie mogłam sobie wyobrazić jakiego nadzoru rodzicielskiego może wymagać koncert takiej wokalistki. Ale później usłyszałam jak Adele krzyczy: “Royal Albert F*cking Hall!” i zrozumiałam… faktycznie może nie jest to słownictwo odpowiednie dla dzieci i młodzieży, natomiast na pewno pokazuje jak wielką radość sprawiał ten koncert samej artystce. Dodatkowo zastrzegam, że te fragmenty kiedy Adele po prostu mówi na koncercie nie są opatrzone żadnymi napisami ani tłumaczeniami, więc radość z nich będą miały tylko osoby mówiące dosyć dobrze po angielsku, zwłaszcza z uwagi na silny akcent wokalistki. Wierzcie mi jednak, że same piosenki są wystarczająco niesamowite, aby podarować je w prezencie, świątecznym lub nie. 

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.merlin.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi: , ,

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję świąteczny prezent na cały rok

Następny

Prezentuję podarunek na 365 dni

Comments are closed here.