Prezentuję samochodzik dla maniaków komputerowych

1 grudnia 2011
Pojemne mini

Wczoraj pojawiła się nowa kolekcja Tchibo i kiedy wieczorem miałam chwilkę, żeby spokojnie na nią spojrzeć to skończyło się wielkim zamówieniem, w skład którego wchodziło kilka prezentów. Jeden z nich jest tak uroczy i jednocześnie praktyczny, że postanowiłam zwrócić na niego Waszą szczególną uwagę, bo moim zdaniem będzie to świetny prezent dla wielu mężczyzn.

Ta nowa kolekcja nazywa się “prezenty dla niego” i faktycznie pełna jest męskich ubrań, dodatków i oczywiście gadżetów. Z czystym sercem mogę polecić zarówno ciuchy, jak i paski, buty czy inne elementy męskiej garderoby z Tchibo – Pan M. ma ich w swojej szafie sporo; część tych rzeczy dostał w prezencie, część sam sobie kupił, ale ze wszystkich jest zadowolony i wszystkie służą mu naprawde długie lata. Prawda jednak jest taka, że to, co wybrałam na prezent tym razem z asortymentu Tchibo to gadżet – mały, ale pojemny. Jak to możliwe?

Po prostu jest to pamięć USB o pojemności 4 GB o kształcie i wyglądzie Mini Coopera! I teraz pokażcie mi faceta, który nie uśmiechnie się na widok takiego drobiazgu. Myślę, że takich nie ma i właśnie dlatego postanowiliśmy podarować to cudo w prezencie świątecznym kuzynowi Pana M. – nie mamy wątpliwości, że sprawi mu radość i zrobi duże wrażenie na kolegach czy współpracownikach. Wrażenie będzie tym większe, że światła samochodu świecą po podłączeniu do komputera, a koła obracają się – to po prostu taki resorak dla współczesnego mężczyzny! Co oczywiście nie znaczy, że nie można go podarować kobiecie – mam koleżankę, która uwielbia Mini i na pewno by się ucieszyła z takiego gadżecika.
Pamięć USB 4GB Mini Cooper – cena: 59,95 zł (http://www.tchibo.pl/)

A dla tych, którzy wolą większe i bardziej eleganckie samochody jest też opcja pamięci USB w kształcie Mercedesa, choć moim zdaniem ten Mini Cooper z angielską flagą na dachu jest po prostu nie do pobicia.

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.tchibo.pl/

Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję małe źródło ciepła

Następny

Prezentuję kolędy dla znudzonych cichą nocą i białymi Świętami

Comments are closed here.