Prezentuję świąteczne dekoracje w roli prezentów

22 grudnia 2011
bomb(k)owy prezent

To naprawdę ostatni dzwonek! Jeśli jeszcze nie macie wszystkich świątecznych prezentów to zostało Wam już niewiele czasu i trzeba go sprytnie wykorzystać, dlatego przypominam o moich sposobach na świąteczne zakupy bez stresu. Co prawda zakupy internetowe z opcją ich dostawy raczej nie wchodzą już w grę, ale zawsze można chociaż złożyć zamówienie w sieci, a odebrać je osobiście, co zaoszczędzi biegania po sklepie w poszukiwaniu poszczególnych rzeczy. Aczkolwiek dziś wyjątkowo prezent, który chcę Wam zaproponować raczej łatwiej kupić w normalnych sklepach niż przez internet.

Przeczytałam ostatnio w jakimś świątecznym czasopiśmie, iż ozdoby choinkowe są bardzo dobrymi prezentami i muszę przyznać, że absolutnie zgadzam się z tą tezą. Co prawda każdy z nas ma już jakiś zestaw światełek, bombek i innych akcesoriów do dekoracji świątecznego drzewka, ale nadmiar takich rzeczy raczej nikomu nie zaszkodzi, zwłaszcza biorąc pod uwagę kruchość tych elementów. Najlepsze są oczywiście ozdoby wyjątkowe – zrobione samodzielnie lub spersonalizowane. Kilka lat temu moi rodzice dostali od sąsiadów piękną dużą bombkę, na której wypisane były osobiste życzenia – od tego czasu ta bombka jest największą ozdobą ich choinki!


W wielu miejscach znajdziecie teraz specjalne stoiska z ozdobami choinkowymi – polecam raczej kupić na prezent właśnie jedną większą bombkę albo kilka bombek o zabawnych kształtach niż zwykłe pudełko klasycznych ozdób, tak aby nasz prezent wyróżniał się na świątecznym drzewku. A jeśli szukacie bardzo wyjątkowych ozdób świątecznych polecam zajrzenie do sklepów, które bardziej kojarzą się z biżuterią. Mój ulubiony sklep z tej branży ma w ofercie między innymi taki piękny zestaw:Zestaw świątecznych dekoracji – cena: 400 zł (www.swarovski.com)

Oczywiście można też nabyć poszczególne elementy tego zestawu (za odpowiednio niższą cenę), ale przedstawiam tu cały komplet, bo po pierwsze jest moim zdaniem uroczy, a po drugie właśnie dziś dostała go w prezencie świątecznym od nas (pracowników) nasza szefowa. Jako typowa kobieta lubiąca błyskotki była oczywiście zachwycona!


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.swarovski.com

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Swarovski to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję podarunek na 365 dni

Następny

Prezentuję ostatnie świąteczne porady

Comments are closed here.