Prezentuję prezent dla seniora rodu z gwarancją satysfakcji

20 stycznia 2012
“one picture tells a hundred words”

Na koniec tygodnia prezentów z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, po czymś ocieplającym, czymś ozdrawiającym, czymś rozrywającym i czymś towarzyszącym w samotności, przyszła kolej na coś osobistego. Dawno dawno temu, byłam chyba jeszcze w liceum, podarowałam mojej Babci w prezencie świątecznym album na zdjęcia. Choć dostała wtedy także inne prezenty, a ten album nie był w żaden sposób szczególny, sprawił on jej największą radość, bo wreszcie miała gdzie włożyć zdjęcia swoich kochanych wnuków. Zapamiętałam sobie to wydarzenie i to, jaką wagę przywiązują osoby starsze do takich pamiątek jak zdjęcia.

Od tamtego czasu, niejednokrotnie ponownie dawałam w prezencie Babci albumy, ale już z tą różnicą, że były w nich zdjęcia. Po 70-tych urodzinach mojej Babci, które były dosyć hucznie świętowane i na których Pan M. wcielił się w rolę oficjalnego fotografa, przygotowaliśmy dla Babci specjalny album ze zdjęciami z tej uroczystości. Był to dla niej naprawdę wyjątkowy i wzruszający prezent, bo wiedząc, że tak zrobimy specjalnie staraliśmy się zrobić piękne zdjęcia i uchwycić na nich wszystkich członków rodziny.

Podobnie, po tym jak Babcia pierwszy raz odwiedziła nas w Warszawie, wysłaliśmy jej na pamiątkę mały album ze wspólnymi zdjęciami u nas w domu, na spacerze w Wilanowie czy w innych miejscach. Wiem, że Babcia była nim tak zachwycona, że pokazywała go wszystkim koleżankom i innym odwiedzającym ją osobom.

Przy dzisiejszym szale fotografii cyfrowej wszyscy na pewno mamy mnóstwo zdjęć, które można by wykorzystać przy tworzeniu takiego albumu. Można też skorzystać z pomocy specjalnych serwisów i stworzyć kalendarz lub fotoksiążkę z takimi zdjęciami. Owszem, będzie to wymagało większego nakładu pracy niż pójście do sklepu i po prostu kupienie czegoś, ale jak już pisałam prezentując Wam drugą zasadę mojej prywatnej teorii prezentowej, to właśnie takie prezenty pokazują najlepiej jak bardzo zależy nam na osobie, która je otrzymuje.


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.weheartit.com/

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję sprzęt seniorowi niezbędny

Następny

Prezentuję jasiek dla obieżyświata

Comments are closed here.