Prezentuję rozrywki dla seniora

18 stycznia 2012
szulernia czynna!

Powyższy tekst wypowiadała moja Mama ilekroć wchodziła do naszego pokoju i widziała mnie lub moją siostrę z kartami. Mama nigdy kart nie lubiła, ale nas zabaw z kartami nauczyły właśnie Babcie – z jedną grałyśmy w tysiąca, a z drugą układałyśmy pasjanse. Jeśli dodać do tego fakt, iż większość znanych mi dziadków chętnie rozgrywa partyjkę brydża, oczywistym staje się, iż karty do gry to bardzo dobry i rozrywkowy prezent dla seniora.

Moja Babcia ma już nawet kilka zestawów kart, które dostała od nas w prezencie – jedne, specjalnie mniejsze, żeby mogła je zabierać na wyjazdy, a drugie przywiezione z egzotycznego kraju ze zdjęciami jego atrakcji. Ostatnio jednak, szukając czegoś zupełnie innego, znalazłam piękne karty w Merlinie i to je chciałabym Wam dzisiaj zaprezentować.

Sama lubię do gry albo układania pasjansów używać ładnych kart i do dziś z sentymentem wspominam te karty, których używałyśmy z siostrą w dzieciństwie. Ten zestaw kart, który widzicie na poniższym zdjęciu zawiera dwie piękne talie w opakowaniu ze skóry ekologicznej, a do tego specjalny bloczek do zapisu brydżowego, co sprawia, iż będzie idealnym prezentem zwłaszcza dla wielbicieli tej gry.
Karty lux w pudełku z ekoskóry z bloczkiem brydżowym – cena: 107,99 zł (www.merlin.pl/)
Jeśli Wasi dziadkowie od brydża wolą inne gry karciane lub właśnie układanie pasjansów to znajdziecie też zestawy bez takiego bloczka, aczkolwiek na pewno nikomu on nie zaszkodzi, a może wręcz skłoni ich do zainteresowania się brydżem. Ta gra naprawdę ćwiczy umysł, a tego właśnie często potrzeba starszym osobom.
P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.merlin.pl/

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję pierwszy prezent z cyklu dla seniora

Następny

Prezentuję sprzęt seniorowi niezbędny

Comments are closed here.