Prezentuję zamek dla małych i dużych

24 stycznia 2012
nie od razu Wawel zbudowano

Z wpisów o innych grach (słownych, literowych, strategicznych, ekonomicznych i karcianych) wiecie już, że jestem wielką fanką tego typu rozrywek. Jednak te gry, które opisywałam wcześniej przeznaczone były albo dla całkiem dorosłych albo dla chociaż trochę starszych dzieci. Zatem w celu uniknięcia podejrzeń o dyskryminację wiekową dziś chciałabym zaprezentować Wam grę, która sprawi radość już trzylatkom!
Odkryłam ją przypadkiem kiedy poszukiwałam prezentu świątecznego dla chrześniaczki Pana M. (lat 4). Spodobał mi się jej opis, więc ją kupiłam, ale dopiero kiedy mała rozpakowała pudełko i zaczęłyśmy się bawić jego zawartością zrozumiałam na czym polega genialność tej gry i dlaczego będzie sprawiać radość kilkulatkom, nastolatkom, a także całkiem już dorosłym.


Gra “Mądry zamek” to siedem klocków (cztery tworzące mury i trzy wieże) oraz książeczka. Trik polega na tym, że każdy klocek jest niepowtarzalny, a książeczka zawiera rysunki pokazujące to, co można z tych klocków zrobić. Oczywiście zadania są różnej trudności. Nasza czterolatka bez problemu poradziła sobie z pierwszymi kilkoma, a później zaczęły się schody. Ale to dobrze, bo dzięki temu gra jej się szybko nie znudzi. Natomiast kiedy ja sama spojrzałam na zadania z ostatniej sekcji doszłam do wniosku, że musiałabym się nieźle namęczyć, żeby je rozwiązać.

Mądry Zamek gra logiczna – cena: 57,59 zł (www.merlin.pl/)

Jednym słowem jest to gra, która za dnia może cieszyć dzieci, a wieczorami ich rodziców – prezent dla całej rodziny i na długie lata. Czy może być coś lepszego?
P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.merlin.pl/

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję jasiek dla obieżyświata

Następny

Prezentuję bardzo pożyteczny kawałek drewna

Comments are closed here.