Prezentuję drobiazg dla śpiącej królewny

9 lutego 2012
Bielizna dla oczu

Czy już zdradziłam Wam, że jestem śpiochem? Jeśli nie to niniejszym czynię to wyznanie. Jestem śpiochem strasznym i oczywiście najlepiej śpi mi się rano kiedy to trzeba wstawać do pracy. Na szczęście już skończył się ten fragment roku, kiedy wstawać trzeba po ciemku, ale i tak nie jest łatwo – codziennie odliczam ile to jeszcze razy będę musiała wstać zanim nadejdzie weekendowe odsypianie. Z drugiej jednak strony nie zawsze jest łatwo zasnąć, zwłaszcza w czasie pełni, albo pospać dłużej w weekend, bo co prawda budzik nie dzwoni, ale za to słoneczko intensywnie zagląda w okna.

Pewnie zastanawiacie się jaki związek ma moje umiłowanie do spania z trwającym właśnie cyklem dla zakochanych. Coż, mniej więcej taki jak moje wiecznie marznące ręce z rękawiczkami dla zakochanych albo uwielbienie słodyczy z gorącą czekoladą do zrobienia w domu. Po prostu dzięki takim, mniejszym lub większym, dziwactwom wpadam na pomysły prezentów, które Wam proponuję. A teraz już do rzeczy – dziś coś dla śpiącej królewny.


Opaski na oczy, które ułatwiają zasypianie albo pozwalają dłużej pospać to nie jest jakaś szczególna nowość. Rutynowo rozdają je w samolotach na dłuższych i nocnych lotach, aby pasażerowie pospali i dali obsłudze trochę odpocząć. Tyle tylko, że te darmowe z samolotów są brzydkie (na ogół w kolorystyce linii lotniczej) i mało trwałe. A tymczasem na świecie istnieje producent, a w Polsce sklep sprzedający prawdziwe cuda tego rodzaju! Poniżej kilka zdjęć tych niesamowitych opasek – do większości z nich można włożyć wkład chłodzący, dzięki czemu oprócz spania zafundujemy naszym oczom mały zabieg kosmetyczny, a ten pierwszy model uwalnia nawet substancje nawilżające czyli spełnia marzenie każdej kobiety – dbałość o urode bez zbytniego wysiłku.  

Opaska na oczy Aloe Vera Nature – cena: 75 zł (http://www.valdoro.pl/)

Opaska na oczy Daydream Asia – cena: 55 zł (http://www.valdoro.pl/)

Opaska na oczy Daydream Basic Black – cena: 45 zł (http://www.valdoro.pl/)

Opaska na oczy Daydream Lace Roses pink – cena: 59 zł (http://www.valdoro.pl/)

A ten ostatni model jest już raczej buduarowy, prawda? To właśnie on na stronie sklepu Valdoro określony jest jako bielizna dla oczu i bardzo mi się to określenie podoba. Taki model możecie wykorzystać nie tylko w czasie snu, ale także w czasie sypialnianych igraszek…


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.valdoro.pl/

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję romantyczny prezent dla zmarźluchów

Następny

Prezentuję pomysł na wyjątkowy wieczór

Comments are closed here.