Prezentuję garderobiany gadżet

21 lutego 2012
pokaż mi swoją szafę, a powiem Ci kim jesteś

Ręka do góry, która z Was marzy o garderobie! Zakładam, że rękę podniosły wszystkie kobiety, poza tymi, które już nie marzą, bo garderobę mają – chociaż wtedy też można marzyć, tyle że o większej albo bardziej uporządkowanej garderobie. Prawda jest bowiem taka, że kobiety nie tylko pragną mieć piękne ubrania, buty czy torebki, ale też chcą, aby te rzeczy miały swój piękny dom czyli właśnie garderobę. Na większości znanych mi blogów modowych prędzej czy później pojawia się zdjęcie pięknej garderoby – najczęściej ściągnięte z sieci, a nie zrobione samodzielnie.

Ale nie martwcie się, nie zamierzam dziś zaproponować Wam podarowania w prezencie garderoby, bo to raczej byłoby mało wykonalne. Chciałabym jednak zaprezentować Wam dziś pewien gadżet, który może zrekompensować kobiecie brak garderoby i w dodatku zmieści się nawet w najmniejszej kawalerce.


Każda z nas ma w swojej kolekcji ubrania, które wyjątkowo lubi i których strzeże jak oka w głowie. Takich ciuchów nie chcemy wieszać na zwykłych drewnianych czy plastikowych wieszakach, które mogą je zniszczyć lub odkształcić. Dla takich właśnie ubrań zostały stworzone wieszaki z satyny – piękne jak rzeczy, które chcemy na nich powiesić i równie delikatne.

Kolorowy wieszak obszyty jedwabiem – cena: 49,90 zł (www.zarahome.com)

Nawet kilka takich wieszaków to wciąż prezent dosyć tani, a sprawiający bardzo eleganckie wrażenie i pozwalający obdarowanej kobiecie poczuć tę odrobinę luksusu, za którą często tęsknimy. Byłam świadkiem jak jedna znana mi elegantka dostała takie wieszaki w prezencie i wierzcie mi, że zachwytom i jej i obecnych tam innych dziewczyn nie było końca.


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.zarahome.com
Tagi:

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję ciepło-zimne przytulanki

Następny

Prezentuję Sherlocka na miarę XXI wieku

Comments are closed here.