Prezentuję początek cyklu dla zakochanych

2 lutego 2012
Love is all around

Od pewnego już czasu w sklepach wszelkiego rodzaju widać więcej akcentów serduszkowych i czerwonych, więc chyba najwyższy czas rozpocząć sezon walentynkowy także na blogu. Nie jest to święto lubiane i obchodzone przez wszystkich, ale dla tych, którzy chcą z tej okazji podarować coś najbliższej sercu osobie przygotowałam kilka podpowiedzi i będę je prezentować od dziś do 14 lutego. Biorąc pod uwagę porę roku kiedy przypadają Walentynki, a w szczególności panujące obecnie w naszym kraju temperatury, część pomysłów, które będę Wam w najbliższych dniach przedstawiać należeć będzie do serii dla zmarźlucha, do której dziś dodamy kolejny rozdział. 

Tradycyjnie, zaczniemy jednak od małego remanentu czyli przypomnienia opisywanych już wcześniej pomysłów, które doskonale sprawdzą się w roli prezentów walentynkowych. Do klasyków w gronie prezentów dla kobiet należą na pewno perfumy, biżuteria i różne różności w kształcie serduszka, na przykład zaparzaczka do herbaty. Dla mężczyzn polecam breloczek ze zdjęciem, gadżety nawiązujące do kobiecych krągłości albo kobietę, którą zawsze mogą mieć pod ręką. Ciąg dalszy pomysłów poniżej.

Jednym z klasycznych prezentów walentynkowych są oczywiście czekoladki, a w taki mróz najlepszą czekoladą jest oczywiście czekolada na gorąco! Można się na nią wybrać do jakiejś miłej kawiarenki, ale można też przygotować ją w domu i pić przytulając się na kanapie. Jedyne co do tego potrzebne to śmietanka i taka puszka: 

Wedel czekolada pitna – cena: 25 zł; dostępna w Pijalniach Czekolady Wedel

Wedel, który oczywiście w swoich Pijalniach Czekolady oferuje prawie nieskończone możliwości wariacji na ten temat, ma także w sprzedaży puszki czekolady pitnej, z których można w prosty sposób przyrządzić ten cudowny napój. A później rozkoszować się nim we dwoje…

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.wedelpijalnie.pl/

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję imprezowy niezbędnik

Następny

Prezentuję krótki kurs kupowania bielizny

Comments are closed here.