Prezentuję ubranka dla dużych ze sklepu dla małych

23 lutego 2012
jak wyrazić siebie?

Jakoś tak się składa, że wpisy o ubraniach jako prezentach nie zdarzają się na tym blogu za często. Wynika to częściowo z tego, że na blogach różnych fashionistek znajduje się opis miliarda ciuchów, z których każdy mógłby być prezentem, a częściowo z tego, że gusta modowe bywają bardzo różne i to, co dla jednych jest must have może innym wydawać się wręcz odrażające. Nie oznacza to oczywiście, że ubrania są złymi prezentami, wręcz przeciwnie – mogą być rewelacyjnymi prezentami tylko wymagają bardzo dobrej znajomości gustu i, co tu kryć, rozmiaru osoby, której chcemy je podarować.

Z powyższych względów pisałam raczej o dodatkach – skarpetkach, szalach kominowych, poszetkach czy szelkach – niż o normalnych ubraniach. Wyjątkiem były koszulki, bo ciekawa koszulka jest zawsze dobrym prezentem! Może to być koszulka z podróży albo związana z ulubionymi komiksowymi bohaterami albo, może trochę paradoksalnie, ze sklepu dla dzieci.


Endo to taki ciekawy sklep dla dzieci, w którym można też dostać ubrania pasujące na tych całkiem dorosłych i to w dodatku z ciekawymi napisami. Poniżej mała próbka ich oferty – jak widać znajdzie się coś dla kobiet, dla mężczyzn i oczywiście dla dzieci. Jednym z ostatnich prezentów jakie Pan M. dostał ode mnie była taka koszulka z hasłem o niedźwiedziu – strasznie mu się spodobała, a ja muszę przyznać, że ma tak milutki materiał, że nic tylko się przytulać do takiego misia.

Bluzka dla mamy – cena: 39,90 zł (www.endo.pl)

T-shirt dla taty – cena: 49,90 zł (www.endo.pl)

T-shirt dla taty – cena: 49,90 zł (www.endo.pl)

Bluzka dla dziewczynki – cena: 29,90 zł (www.endo.pl)

T-shirt dla chłopca – cena: 29,90 zł (www.endo.pl)

A teraz najlepsza informacja: w sklepie internetowym endo trwa właśnie tydzień darmowej dostawy dla zamówień powyżej 50 zł – może warto pomyśleć zawczasu, zgodnie z szóstą zasadą mojej prywatnej teorii prezentowej, o prezentach na różne zbliżające się okazje i zamówić je teraz korzystając z tej oferty.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.endo.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Endo to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję Sherlocka na miarę XXI wieku

Następny

Prezentuję drobiazg dla mola książkowego

Comments are closed here.