Prezentuję drobiazg kochany przez kobiety

5 marca 2012
Kolorowy zawrót głowy

Dziś, mimo że poniedziałek jest na ogół najgorszym dla mnie dniem tygodnia, nie jest źle. Nie jest źle z dwóch, częściowo powiązanych ze sobą powodów. Po pierwsze przeważającą część tygodnia spędzę w delegacji, w dosyć przyjemnym miejscu, co sprawia, że na ten wyjazd się cieszę, a po drugie w ramach przygotowań do tej delegacji idę dziś zrobić sobie manicure! A to kolejny z niezawodnych sposobów na uszczęśliwienie kobiety.
Z prezentów związanych z tym kobiecym hobby (skoro są nawet blogi poświęcone pielęgnacji i malowaniu paznokci myślę, że użycie słowa hobby jest tu zdecydowanie na miejscu) pisałam już o zestawie do manicure. Biorąc pod uwagę, że tamten wpis wciąż znajduję się w czołówce najczęściej odwiedzanych w całej historii bloga, pomyślałam sobie, iż z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet warto zaprezentować Wam kolejny drobiazg dla każdej kobiety, a właściwie jej paznokci. Tym razem jednak będzie to coś bardziej kolorowego.

W drogeriach i na różnego rodzaju stoiskach kosmetycznych można dostać lakiery do paznokci właściwie we wszystkich kolorach tęczy. Na ogół pojedyńcza buteleczka lakieru nie jest szczególnie droga (choć oczywiście lakiery najbardziej ekskluzywnych marek, takich jak Chanel, nie należą do tanich), a stworzenie z kilku takich buteleczek wielokolorowej kompozycji to uroczy pomysł na prezent – może to być ‘bukiecik’ w modnych w tym roku pastelach albo wręcz przeciwnie w wyrazistych czerwieniach i czerniach. Dla wielbicielek klasyki polecam oczywiście specjalny zestaw do tak zwanego french manicure czyli lakier w delikatnie różowym odcieniu oraz lakier w kolorze białym, które łącznie potrafią stworzyć tak piękny efekt.
GLAMOIR zestaw do french manicure – cena: 13,60 zł (http://sklep.goldenrose.pl/)

Takie zestawy lakierów będą moim zdaniem idealnymi drobiazgami z okazji Dnia Kobiet, przy okazji dając mężczyznom możliwość zasugerowania swoim kobietom kolorystyki, w których chcieliby je, a właściwie ich dłonie, oglądać. Jeśli jednak któryś z panów zechce ofiarować swojej wybrance bardziej okazały prezent to nic nie stoi na przeszkodzie aby to buteleczki lakieru były dodatkiem do całego zestawu do manicure.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron http://tlc.howstuffworks.com/ oraz http://sklep.goldenrose.pl/

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję niezawodny sposób na uszczęśliwienie kobiety

Następny

Prezentuję drobiazg do kobiecej torebki

Comments are closed here.