Prezentuję prezentowe abecadło

26 marca 2012
A jak …

Jakiś czas temu w mojej głowie zrodził się szalony pomysł zainspirowany czymś, co zobaczyłam na pewnym amerykańskim blogu. Autorka tamtego bloga postanowiła codziennie opisywać potrawę zaczynającą się na kolejną literę alfabetu, a ja pomyślałam sobie – czemu by nie zrobić cyklu od A do Z na moim blogu? Po wstępnym przygotowaniu, żeby nie okazało się, że już przy C czy D zabraknie mi pomysłów, stwierdziłam, że powinno mi się udać (choć literka Y wciąż napawa mnie pewną obawą) i tak zaczynam dziś prezentowe abecadło od literki A.

O prezencie zaczynającym się na literkę A miałam zamiar napisać już od dawna, ale jakoś tak się nie składało, a teraz nie tylko będzie on ciekawym początkiem prezentowego abecadła, ale także jest związany z naszymi weekendowymi przygodami. W zeszły piątek bowiem wyruszyliśmy rankiem z Panem M. i jego siostrą na małą wycieczkę na drugi koniec Polski, a w niedzielę pokonywaliśmy tę samą drogę w drugą stronę. W sumie oznaczało to kilkanaście godzin w samochodzie; godzin, które byłyby trudne do przeżycia bez czegoś co zaczyna się na literkę A.

Czy zgadliście już, że chodzi o audiobooki? Owszem można w podróży słuchać radia czy muzyki z płyt, ale prawda jest taka, że przy kilkunastogodzinnej podróży prawie każda stacja radiowa i większość muzyki koniec końców się znudzi i wtedy nic nie zastąpi książki! Pan M. stał się wielkim fanem audiobooków już jakiś czas temu i słucha ich nie tylko w dalekich podróżach, ale nawet stojąc w korkach w naszym mieście. Słucha książek, które już czytał i nowości, po polsku i po angielsku i stopniowo zaraża tą pasją pozostałych członków rodziny. W rezultacie podczas kilku ostatnich Świąt także nasi bliscy dostawali audiobooki z lubianymi przez nich rodzajami literatury.

Kubuś Puchatek (książka audio) – cena: 22,99 zł (www.merlin.pl)

Koniec świata w Breslau (książka audio) – cena: 32,49 zł (www.merlin.pl)

Marzenia i tajemnice (książka audio) – cena: 36,99 zł (www.merlin.pl)

Wybór audiobooków jest naprawdę ogromny! Powyżej przedstawiłam tylko kilka możliwości, ale wystarczy poszukać trochę w Merlinie lub Empiku, a dla anglojęzycznych także w Amazonie, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie lub na prezent. Takie audiobooki są bardzo dobrymi prezentami nie tylko dla tych, którzy dużo czasu spędzają w samochodzie, ale także dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą czytać samodzielnie czyli dla dzieci lub osób starszych, którym wzrok nie pozwala już cieszyć się normalnymi książkami.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.merlin.pl

P.S. A jeśli chcecie sami dla siebie kupić audiobooki (czyli nie zależy Wam na pięknej okładce, a na szybkim zakupie i atrakcyjnej cenie) to polecam serwis Audioteka.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepów Merlin i Empik oraz serwisu Audioteka.pl to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi: , , ,

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję ubranka dla naszych gadżetów

Następny

Prezentuję sposób na pozbycie się kabli

Comments are closed here.