Prezentuję tydzień kobiecych prezentów

1 marca 2012
Kobieta o kobietach

Dokładnie za tydzień przypada Dzień Kobiet – kolejne, po Walentynkach, święto nie przez wszystkich lubiane i obchodzone. Swoje poglądy na ten dzień możecie wyrazić w ankiecie obok, a jeśli brakuje w niej określenia oddającego Wasz stosunek do tego święta, także w komentarzach. Dla mnie jest ono jednak dobrą okazją do poświęcenia całego tygodnia na wpisy o bardziej kobiecych prezentach. Skoro mężczyźni mieli swój cykl z okazji dnia chłopaka to kobietom, w imię równouprawnienia, także się on należy!

Zacznę jednak od mojego poglądu na świętowanie tego dnia – gdybym sama miała wybrać jedną z odpowiedzi w ankiecie wybrałabym zdanie, iż jest to miła okazja aby dostać kwiatka. Nie uważam Dnia Kobiet za święto szczególnie ważne i z tego względu nie oczekuję wielkich prezentów, ale miło mi kiedy Pan M. o nim pamięta, choćby w sposób symboliczny. Więcej o tych kwiatkach, dawanych nie tylko z okazji Dnia Kobiet, napiszę jutro, ale dziś, dla tych z Was, którzy poszukują kobiecego prezentu mam propozycję książki napisanej przez kobietę o innych kobietach.


Książka powstała właściwie jako produkt uboczny przy tworzeniu cyklu programów telewizyjnych – swego czasu w TVN 24 Anita Werner prowadziła program “Dama Pik”, w którym odwiedzała ciekawe kobiety i przeprowadzała z nimi wywiady. Szczerze powiedziawszy widziałam zaledwie fragmenty tych programów, ale wyglądały one całkiem interesująco. Książka jest w pewnym sensie jeszcze ciekawsza, gdyż pokazuje to, czego w telewizji nie można albo nie wypada pokazać czyli kulisy przygotowań tych programów, w tym życia ich bohaterek.  

“Dama Pik” Anita Werner – cena: 42,74 (www.merlin.pl/)

Kobiety, które są bohaterkami tej książki pochodzą z różnych krajów, wykonują różne zawody i są w różnym wieku, co sprawia, że historie o nich są bardzo różnorodne. Już jakiś czas temu podarowałam tę książkę mojej Babci, wraz z książką o kobiecie, ale napisaną przez mężczyznę i stąd wiem, że będzie ona dobrym prezentem dla każdej kobiety, która lubi czytać o życiu innych kobiet. A chyba wszystkie to lubimy, prawda?


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.merlin.pl/

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję kolejny gadżet dla zmarźlucha

Następny

Prezentuję niezawodny sposób na uszczęśliwienie kobiety

Comments are closed here.