Prezentuję ubranka dla naszych gadżetów

20 marca 2012
odzież ochronna też może być ładna

Ciekawe jaki macie telefon, normalny czy tak zwanego smartfona? Nawet w epoce zwykłych komórek istniał rynek opakowań na telefony, ale kiedy pojawiły się aparaty dotykowe – te wszystkie iPhony i im podobne – posiadanie takiego pokrowca stało się wręcz niezbędne. Telefon, którego powierzchnia z jednej strony jest cała ekranem wymaga szczególnej ochrony, a ją najlepiej zapewni odpowiednie etui.

Sama co prawda na razie nie używam takiego pokrowca czy etui, ale wynika to z tego, że chwilowo mam beznadziejny telefon, którego wymiany nie mogę się już doczekać i w związku z tym nie bardzo mi go szkoda. Kiedy jednak wreszcie nadejdzie ten dzień, kiedy dostanę mój wymarzony telefonik to natychmiast kupię mu odpowiednie ubranko!

Co prawda ja zamierzam sama kupić sobie takie etui na telefon, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby było ono także prezentem. Biorąc pod uwagę dostępną różnorodność tych rzeczy można je świetnie dopasować do osoby, której chcemy je podarować. Ilekroć spotykam się z moją elegancką przyjaciółką podziwiam jej czerwone skórzane etui na telefon – jest piękne choć mam wrażenie, że może dodawać trochę dodatkowej wagi.

Etui na iPhone Kate Spade New York – cena: 119,95 zł (www.apple.com/pl)

Etui na iPhone Tsukiko “Pewna siebie” – cena: 70 zł (www.czerwonamaszyna.pl)
etui na Telefon sowa
Etui na telefon sowa – cena: 59 zł (www.pakamera.pl)

Oczywiście oprócz tego, że można takie etui kupić w jednym z wymienionych wyżej sklepów, bardziej uzdolnione artystycznie osobniki mogą pokusić się o samodzielnie wykonanie takiego ubranka dla telefonu. Słyszałam już o etui na telefon wykonanym na przykład na szydełku, ale Wasza wyobraźnia może podpowiedzieć Wam jeszcze wiele innych pomysłów.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.apple.com.pl, www.czerwonamaszyna.pl oraz www.pakamera.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepów Czerwona MaszynaPakamera to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: , ,

Kategoria: , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję wpis sprzed tygodnia

Następny

Prezentuję prezentowe abecadło

Comments are closed here.