Prezentuję eleganckie naczynie dla wielbicieli różnych trunków

25 kwietnia 2012
K jak …

W najbliższy piątek z okazji początku nie tyle długiego weekendu co całego tygodnia wolnego od pracy (hip hip hurra!) wybieramy się do znajomych na można powiedzieć mini-parapetówkę. Po krótkiej i mało burzliwej dyskusji w gronie zaproszonych osób jako prezent zdecydowaliśmy się kupić niezbędne wyposażenie gospodarstwa domowego. Jednak przy okazji tych zakupów zwróciłam uwagę na inny przedmiot, który już dawno miałam w planach opisać na blogu, a który idealnie pasuje na dzisiejszy wpis sponsorowany przez literkę K.

Wierni czytelnicy tego bloga z pewnością już odkryli, że lubię dawać i dostawać w prezencie różne akcesoria służące do picia (nawet bardziej niż do jedzenia). Pisałam już o podarunkach związanych ze spożywaniem alkoholu (gadżety do wina czy shaker do drinków), ale także o akcesoriach do napojów nie zawierających magicznych procentów. Dzisiejszy prezent to pewne połączenie tych dwóch kategorii.


Jaka rzecz może się wiązać z piciem i alkoholu i napojów bezalkoholowych? Otóż karafka, zależnie od wielkości i kształtu, może pomieścić w sobie wodę, soki, wino lub mocniejszy alkohol, a niezależnie od tego, co do niej wlejemy będzie prezentować się na stole o niebo bardziej elegancko niż zwykłe butelki, choćby nawet od szlachetnych trunków. Poniżej znajdziecie mały wybór karafek do różnego rodzaju napojów z Czerwonej Maszyny i www.ajmara.pl

Karafka do wódki z podwójnymi ściankami Sagaform SOS 0,4l – cena: 87,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl/)

Karafka francuska ze szklankami Royal VBK – cena: 89 zł (www.czerwonamaszyna.pl/)
Karafka Dekanter ręcznie wykonana – cena: 85 zł (www.ajmara.pl)

Karafka ręcznie wykonana – cena: 75 zł (www.ajmara.pl)

Karafka Sagaform Bar 2l bujająca – cena: 109,90 zł (http://www.czerwonamaszyna.pl/)

Szczególnie przypadły mi do gustu te dwie ostatnie – pierwsza z uwagi na kolor (absolutnie uwielbiam takie odcienie fioletu!), a druga ze względu na ciekawą funkcję. Jest to mianowicie bujająca się karafka do wina – podkładka silikonowa sprawia, że butelka się kołysze, ale nigdy nie upada, a dzięki temu wino jest optymalnie napowietrzone i lepiej smakuje. Muszę się zastanowić czy znany smakosz win, czyli mój Tata, nie dostanie ode mnie takiej karafki na swoje najbliższe święto.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.ajmara.plwww.czerwonamaszyna.pl/

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi: , ,

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję książki dla małych i dużych kobietek

Następny

Prezentuję klocki na całe życie

Comments are closed here.