Prezentuję gadżet dla szpiega

2 kwietnia 2012
D jak …

W pierwszym wpisie z serii prezentowe abecadło pisałam, że zanim postanowiłam rozpocząć ten cykl sprawdziłam czy przy literkach C lub D nie zabraknie mi pomysłów, ale pewnie biorąc pod uwagę brak wpisów w drugiej połowie ubiegłego tygodnia mogliście się zastanawiać czy aby na pewno nie skończę go na C jak chusteczka. Nic się nie martwcie – jak najbardziej planuję kontynuować alfabetową serię (swoją drogą w ankiecie obok możecie wyrazić swoją opinię na jej temat) i dziś kolej na literkę D jak ….

Ciekawe o czym na literkę D pomyśleliście 🙂 Z różnych pomysłów na tę literkę wybrałam rzecz używaną przez nas wszystkich codziennie, ale w wersji bardzo gadżeciarskiej, która moim zdaniem spodoba się zwłaszcza mężczyznom. Chociaż kobietom, szczególnie takim z zacięciem szpiegowsko-detektywistyczym też może się przydać.


Każdemu przecież szpiegowi albo detektywce (jeśli nie wierzycie, że jest takie słowo to odsyłam do pewnego artykułu w Wysokich Obcasach) przyda się długopis, który oprócz normalnego wkładu ma w sobie dyktafon i kamerę! Zarówno zdjęcia jak i dźwięk nagrany przy pomocy tego gadżeciku można zgrać na komputer kabelkiem USB, który dołączony jest do zestawu.

Długopis szpiegowski z mini kamerą – cena: 160 zł (promocje.istore.pl)

Taki sprzęt jest prezentem trochę praktycznym, a trochę gadżeciarskim – moim zdaniem idealnym dla dużych chłopców, trochę w stylu śmiesznej myszki komputerowej albo pamięci USB w kształcie samochodzika, które bardzo Wam się spodobały w przeszłości.


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony promocje.istore.pl
Tagi:

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję wiosenny ciuch dla zmarźlucha

Następny

Prezentuję urządzenie dla wielbicieli małej czarnej

Comments are closed here.