Prezentuję klocki na całe życie

26 kwietnia 2012
L jak…

W cyklu prezentowe abecadło nadeszła kolej na literkę L. Kiedy rozmyślałam o czym dziś napisać, najpierw pożałowałam, że pisałam już o lusterku i lakierach do paznokci, bo dobrze by pasowały do tej serii, później odrzuciłam kilka mniej trafionych pomysłów (lupa, lokówka itp.), aż wreszcie doznałam olśnienia! Przecież od litery L zaczyna się nazwa klocków, o których każdy z nas marzył w dzieciństwie i którymi do dziś wielu z nas chętnie się bawi z własnymi lub cudzymi dziećmi czyli LEGO.

Do dziś pamiętam pierwszy większy zestaw Lego, który dostałam na dzień dziecka – to był szpital i układałam go prawie cały dzień, bo na początku pomyliłam klocki z sześcioma wypustkami z tymi z ośmioma. Oj jaka byłam z siebie dumna kiedy wreszcie udało mi się zbudować ten szpital i nawet karetka stała na podjeździe.


Niestety w dostępnych dziś zestawach lego nie udało mi się znaleźć takiego szpitala. Wyszukałam za to poniższe skarby. Śmieciarka zachwyciłaby Pana M. – sądzę, że kiedy będziemy mieli dziecko będzie miał on mnóstwo radości z kupowania mu tego rodzaju zabawek. Domek z drugiego zestawu przypomina trochę taki, którym bawiłyśmy się w dzieciństwie z moją siostrą, a pudełko klocków Duplo (czyli z serii dla maluchów) pozwala budować wytwory dziecięcej fantazji bez narzucania jakichkolwiek instrukcji. 

LEGO City Śmieciarka – cena: 72,49 zł (www.merlin.pl)

LEGO Creator Miły domek rodzinny – cena: 163,99 zł (www.merlin.pl)

LEGO Duplo duże pudełko klocków – cena: 99,99 zł (www.merlin.pl)

Naprawdę ciężko mi wyobrazić sobie malucha, a nawet już starszaka, który nie ucieszyłby się dostając takie zestawy kolorowych klocków. Kiedy ostatnio kupiliśmy zestaw klocków dla chrześniaczki Pana M. ciężko było stwierdzić kto miał więcej radości z jego układania – ona czy my. Dodatkowo, każdego roku LEGO produkuje także specjalne serie dla miłośników różnego rodzaju filmów czy książek, np. Gwiezdnych Wojen lub Harry’ego Pottera – to właśnie te serie, moim zdaniem, najlepiej nadają się jako zabawkowe prezenty dla dorosłych. Sama dawno, dawno temu kupiłam Panu M. pewnego ludzika z LEGO nawiązującego do jego zainteresowań, więc wiem z autopsji, że takie prezenty bardzo podobają się dużym chłopcom.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.merlin.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję eleganckie naczynie dla wielbicieli różnych trunków

Następny

Prezentuję rozrywki dla umysłu

Comments are closed here.