Prezentuję bardzo osobiste naczynia

25 maja 2012
Kiedy poranna kawa smakuje Mamie najlepiej?

Dzień Matki już jutro! Przypominam o tym wszystkim zapominalskim i służę ostatnimi poradami prezentowymi. W związku z tym zanim odpowiem na postanowione wyżej pytanie, małe przypomnienie kilku ważnych wpisów z cyklu teoria prezentowa. Po pierwsze i najważniejsze pamiętajcie, że także dla Waszych Mam najcenniejszym prezentem jest Wasza obecność i jeśli to tylko możliwe spróbujcie znaleźć w tę sobotę czas, aby ją odwiedzić i spędzić razem trochę quality time (czyli czasu kiedy naprawdę jesteście razem, a nie tylko w jednym pomieszczeniu). Po drugie nie zapominajcie o niezawodnym sposobie na uszczęśliwienie kobiety, szczególnie jeśli nie możecie odwiedzić swojej Mamy w jej święto. Znam pewnego chłopaka, który mieszkając na drugim końcu świata co roku przy pomocy poczty kwiatowej przesyła swojej Mamie bukiet kwiatów w ten dzień – wyobrażacie sobie jaka to musi być dla niej radość? A po trzecie pamiętajcie, że nie tylko dzieci robią laurki.

Po tym małym powtórzeniu materiału, pora na dzisiejszą lekcję pod tytułem: “Kiedy poranna kawa smakuje Mamie najlepiej?” Otóż odpowiedź wcale nie jest związana z pewnym urządzeniem dla wielbicieli małej czarnej tylko z naczyniem, w którym ta kawa, lub herbata, jest pijana. Prezentowałam już na blogu kilka ładnych i ciekawych kubków, w tym te należące do eleganckiego serwisu w stylu angielskim, ale dziś będzie o zdecydowanie bardziej osobistym naczyniu.

Dla każdej Mamy oczkiem w głowie są jej dzieci (a później też wnuki), dlatego nie ma chyba lepszego prezentu niż kubek ze zdjęciem rodzinnym. A w dobie fotografii cyfrowej każdy z nas ma przecież mnóstwo zdjęć, które można w tym celu wykorzystać, albo pojedyńczo, albo w zestawach albo wręcz tworząc mozaikę. Taki kubek można też wykonać od ręki w wielu punktach fotograficznych lub oczywiście zamówić przez internet. Ceny zależne są od opcji (zarówno samego kubka jak i użytych zdjęć), ale generalnie oscylują wokół 20 zł. 


Kubek ze zdjęciem (http://www.superfoto.pl/)


A dla tych, którzy chcą się popisać własnym talentem artystycznym zawsze pozostaje opcja samodzielnego stworzenia takiego kubka dla Mamy. Warszawiacy mogą w sobotę skorzystać w tym zakresie z pomocy sklepu DUKA, który w Centrum Handlowym Arkadia organizuje jutro akcję malowania kubków dla Mam. Bardzo mi się ta akcja podoba i aż żałuję, że ze względu na wyjazd, nie mogę w niej uczestniczyć. Dla zainteresowanych więcej szczegółów na facebookowym profilu DUKA Polska.


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.superfoto.pl/

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję kolorowy zawrót głowy

Następny

Prezentuję tydzień prezentów dla dzieciaków

Comments are closed here.