Prezentuję kolejny pożyteczny kawałek drewna

7 maja 2012
S jak …

Swego czasu jednym z popularniejszych wpisów na blogu był opis pewnego pożytecznego kawałka drewna – tamten kawałek drewna stanowił dodatkowe wyposażenie łazienki, a dziś chcę Wam zaprezentować coś, co może być wspaniałym dodatkiem do kuchni, zwłaszcza dla wielbicielek gotowania.

Zaczniemy jednak nietypowo – od przedstawienia miejsca, gdzie można ten kawałek drewna nabyć. Ręka do góry, kto z zaglądających tutaj czytuje najsłynniejszego polskiego bloga czyli makelifeeasier.pl – pewnie w tej chwili przez komputerami jest las rąk. Co więcej, nie tylko czytamy tego bloga, ale pewnie dla wielu z nas był on jedną z inspiracji do rozpoczęcia przygód w blogosferze. Kiedy zatem dowiedziałam się, że kulinarna część tego bloga otworzy własny sklep, po prostu musiałam tam zajrzeć. Byłam właściwie pewna, że znajdę tam coś, co będę mogła Wam zaprezentować i nie myliłam się. Dziś zatem pierwszy, ale pewnie nie ostatni, prezent ze sklepu, który mógły się nazywać kuchnią Zosi.


Teraz pora wyjaśnić jaki tym razem kawałek drewna proponuję jako prezent. Jest to mianowicie stojak na książkę kucharską, który doceni każdy szef domowej kuchni, który tworzył kiedyś ekwilibrystyczne konstrukcje mające na celu utrzymanie otwartej książki kucharskiej w pozycji pionowej. Tego typu działalność konstruktorska jest z góry skazana na niepowodzenie, a przy okazji na pobrudzenie naszych książek z przepisami czym się tylko da. Dlatego właśnie strasznie podoba mi się ten kawałek drewna, który widać na poniższych zdjęciach.
Stojak na książkę kucharką – cena: 45 zł (http://www.makecookingeasier.shop.pl/)

Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby na stojaku tym umieścić własny zeszycik z przepisami, choćby taki jak opisywany jakiś czas temu notatnik dla Nigelli. Chyba że ktoś nie lubi gotować na podstawie przepisów i woli samodzielnie tworzyć za każdym razem odrobinę inną kompozycję, wtedy żadne książki kucharskie ani stojaki na nie nie są w kuchni potrzebne.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.makecookingeasier.shop.pl/
Tagi:

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję kolejny pojazd dla małych i dużych

Następny

Prezentuję następny drewniany prezent

Comments are closed here.