Prezentuję kolorowy zawrót głowy

22 maja 2012
Czy komin może być kobiecy?

Choć ostatnie dni akurat rozpieszczają nas pięknym słońcem to seria dla zmarźluchów nie odchodzi do lamusa! To dlatego, że nawet w takie piękne, słoneczne dni, wieczory potrafią zaskakiwać chłodzem. A w mieście dodatkowo tworzą się takie specyficzne ciągi wiatru, które sprawiają, że nawet w upale można zmarznąć, choć brzmi to nieco paradoksalnie. Dlatego właśnie wiosną i latem często wychodzę z domu bez kurtki, ale z szalem lub apaszką – ten system podpatrzyłam właśnie u mojej Mamy.

Oczywiście wiosenno-letnie szale różnią się od tych używanych jesienią i zimą materiałem i kolorystyką, ale niezmiennie służą nam nie tylko do ochrony przed zimnem, lecz także do urozmaicenia stroju. Trochę zależnie od indywidualnych gustów Waszej Mamy możecie rozważyć opcję niedużej apaszki, większego szala lub wręcz komina, w który można się opatulić na kilka sposobów!


To właśnie ta letnia odmiana komina (o zimowej też już kiedyś pisałam)  najbardziej przypadła mi do gustu kiedy poszukiwałam zdjęć do tego wpisu. Jest absolutnie boski i rozważam kupienie go nie tylko mojej Mamie, ale też sobie samej. Ma w sobie pewną nutę egzotyki, a jednocześnie jego kolor jest tak niesamowity, że będzie pasował do większości ubrań właściwie każdej kobiety.

Komin w kolorze różu indyjskiego – cena: 60 zł (www.pakamera.pl/)
Szal “Rainbow Green” – cena: 221 zł (www.pakamera.pl/)
Szal błękitne trawy w mroźny poranek – cena: 129 zł (www.pakamera.pl/)

To oczywiście tylko mała próbka tego, co dostępne jest na rynku w tej kategorii, ale myślę, że każdy z Was znajdzie coś pasujące kolorem, stylem i charakterem do Waszej Mamy.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.pakamera.pl/

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Pakamera to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję tydzień prezentów dla naszych Mam

Następny

Prezentuję bardzo osobiste naczynia

Comments are closed here.