Prezentuję ścienne dekoracje dla dzieci

1 maja 2012
N jak …
Podczas gdy większość kraju urządziła sobie zasłużony fajrant i nawet na zaprzyjaźnionych blogach pojawia się mniej wpisów, ja postanowiłam nadrobić słabe statystyki wpisowe z kwietnia i pomimo święta pracy mam dla Was dziś kolejny odcinek cyklu prezentowe abecadło.

Z przedmiotem dzisiejszego wpisu, jak to zwykle u mnie bywa, związana jest historia. Chyba dwa weekendy temu wybieraliśmy się z Panem M. w odwiedziny do przyjaciół, pierwszy raz w nowym miejscu. Nie była to żadna parapetówka, bo przyjaciele z racji posiadania trójki dzieci, w tym jednego jeszcze nie chodzącego o własnych siłach, hucznych imprez na razie nie urządzają, ale my chcieliśmy w jakiś sposób nawiązać do tego, że to jest dla nich nowe lokum. Co więcej chcieliśmy przynieść też jakieś drobiazgi dla dzieciaków i kiedy już zastanawiałam się jak te wszystkie wymagania połączyć zauważyłam na wystawie sklepu papierniczego kolorowe cudo.

Niestety nie udało mi się w internecie znaleźć dokładnie takiego cuda, jakie kupiliśmy w lokalnym papierniczym, ale myślę, że poniższe zdjęcia pozwolą Wam zrozumieć czym się tak zachwyciłam. Te zestawy kolorowych naklejek pozwalają dzieciakom dekorować własne pokoje lub kąciki, a następnie dowolnie zmieniać tę dekorację zależnie od upodobań. Nakleja się je na ściany lub meble (są nawet specjalne zestawy do łazienek, które nie nasiąkają wodą), a następnie spokojnie zdejmuje bez szkody dla farby czy okleiny.   

Zestaw dino 1 naklejki drukowane – cena: 29,90 zł (www.naklejkolandia.pl)

Zestaw księżniczki 1 naklejki drukowane – cena: 29,90 zł (www.naklejkolandia.pl)

Czyż nie są one absolutnie przesłodkie? Dostępnych jest mnóstwo różnych zestawów – ze zwierzątkami, postaciami z bajek, kwiatkami i tak dalej, ale wszystkie w takich dziecięcych stylizacjach i kształtach. Biorąc pod uwagę, że dzieciaki bardzo lubią samodzielnie dekorować swoje pokoiki, a jednocześnie strach im czasem pozwolić po prostu malować po ścianach, te naklejki to idealny sposób na pogodzenie interesów małych i dużych. Dzieciaki naszych przyjaciół od razu udekorowały swoje pokoje zwierzątkami i kwiatkami, a ich rodzice byli zachwyceni nie tylko efektem artystycznym, ale też brakiem zniszczeń spowodowanych taką kreatywną zabawą.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.naklejkolandia.pl

Tagi:

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję drobny element dekoracyjny

Następny

Prezentuję ścienne dekoracje dla dorosłych

Comments are closed here.