Prezentuję tydzień prezentów dla naszych Mam

21 maja 2012
Kobiety lubią czerwień

Jeśli sądziliście, że po zakończeniu długiego cyklu prezentowe abecadło dam Wam trochę odpocząć od różnego rodzaju serii i tygodni pod takim czy innym hasłem to muszę Was rozczarować. Co prawda miałam w planach kilka, nazwijmy to, normalnych wpisów pomiędzy jednym cyklem a drugim, ale tak się złożyło, że wkraczamy teraz w istny maraton okazji, które wymagają opisania prezentów dla określonych osób. Ponieważ już w najbliższą sobotę świętować będziemy Dzień Matki zaczynamy dziś tydzień prezentów dla naszych Mam (i teściowych też), a dodatkowo lojalnie Was uprzedzam, że zaraz po jego zakończeniu ruszy seria dla naszych milusińskich z okazji przypadającego w następny piątek Dnia Dziecka. Jeśli dodam do tego informację, że jeszcze przed końcem czerwca przyjdzie kolej na prezenty dla naszych Tatusiów (i teściów) z okazji Dnia Ojca to nie zdziwię się jeśli, podobnie jak Pan M., załamiecie się odrobinę ilością prezentów, które trzeba w najbliższym czasie wymyślić i kupić. Ale nie rozpaczajcie – od czego jest ten blog, jeśli nie od pomocy w takich właśnie sytuacjach?

Choć to pierwszy tydzień w historii bloga poświęcony akurat Mamom, to przecież niejednokrotnie, przy innych okazjach, opisywałam prezenty, które ucieszą nasze rodzicielki. Na szczególną wzmiankę zasługują moim zdaniem następujące pomysły, które, sądząc po statystykach odwiedzin, niezmiennie cieszą się popularnością:
niezbędnik dla eleganckiej kobiety;
mały skarbiec dla każdej elegantki oraz
idealny drobiazg dla współczesnej kobiety.

Skupiłam się dziś na tych trzech propozycjach, bo doskonale pasuje do nich drobiazg, który chcę Wam dziś zaprezentować.


Właściwie każda znana mi kobieta nosi w torebce podręczny zestaw kosmetyczny, w skład którego wchodzą te kosmetyki bez których nie przeżyje nawet kilku godzin. Oczywiście zależnie od kobiety ilość elementów takiego zestawu może być różna, ale niezależnie od wszelkich innych okoliczności kosmetyki te będą bezpieczniejsze i łatwiejsze do odnalezienia w czeluściach damskiej torebki jeśli zamkniemy je razem w kosmetyczce. Można oczywiście do tego celu użyć opakowań dodawanych gratisowo do różnego rodzaju zestawów drogeryjnych, ale czyż nie bardziej elegancko i kobieco poczuje się Wasza Mama wyciągając pomadkę z takiej kosmetyczki?

Kosmetyczka z użyciem SWAROVSKI ELEMENTS – cena: 68 zł (sklep.wojewodzic.com.pl)

Chyba mijają już dwa lata odkąd podarowałam taką kosmetyczkę w prezencie mojej teściowej (czyli Mamie Pana M.) i muszę powiedzieć, że choć szczycę się dawaniem naprawdę dobranych prezentów, to z tego drobiazgu cieszyła się wyjątkowo. Dla kobiet, które mniej lubią czerwień albo noszą ze sobą duży zestaw kosmetyków, w ofercie są rozmaite kolory i modele, ale podstawowe cechy czyli elegancja z błyskiem zapewnianym przez kryształek pozostają niezmienne. A jeśli chcecie odrobinę rozpieścić swoją Mamę zawsze możecie w kosmetyczce ukryć jej ulubiony kosmetyk.


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony sklep.wojewodzic.com.pl

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję zakończenie cyklu prezentowe abecadło

Następny

Prezentuję kolorowy zawrót głowy

Comments are closed here.