Prezentuję biżuterię dla prawdziwych kibiców

6 czerwca 2012
dla chłopczyka i dziewczynki

Właściwie miałam o tym wspomnieć w poniedziałkowym wpisie o początku piłkarskiego szaleństwa, ale tak się skupiłam na szale kibicowania, że zapomniałam. Otóż oczywiście oprócz wszystkich ciekawych pomysłów, które planuję Wam przedstawiać w tym tygodniu, jest całkiem szeroka gama oficjalnych, licencjonowanych gadżetów UEFA EURO 2012, które dostępne są w wielu supermarketach, Empikach, na stacjach benzynowych itp. Nie mam jednak w planach opisywać ich tutaj, z jednym małym wyjątkiem, gdyż po pierwsze nie są one porażającej urody, a po drugie niewiele z nich wykracza poza znany jak świat długi i szeroki repertuar kubków, ręczników i piłek, a przecież staram się opisywać prezenty bardziej oryginalne.

Tym małym wyjątkiem, czyli drobiazgiem z oficjalnej, licencjonowanej kolekcji gadżetów związanych z mistrzostwami, który naprawdę mi się podoba jest tytułowa biżuteria dla niej i dla niego. W kategorii dla dziewczynki te błyskotki to między innymi charmsy, o których już kiedyś pisałam, tyle że tym razem są na nich motywy piłkarskie. W kategorii dla chłopczyka, a raczej dorosłego mężczyzny w ofercie znajdziemy spinki do mankietów, które też już pojawiały się na blogu. A w kategorii unisex są bransoletki!

Wszystkie trzy rodzaje mistrzowskiej biżuterii możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Co prawda prezentowana tu bransoletka to model damski, ale są też modele męskie z blaszkami o bardziej podłużnym kształcie i gumowymi obręczami zamiast sznureczków. Już od dawna przyglądałam się tym cudeńkom w sklepach i w sieci, a dziś wreszcie od stanu window-shopping przeszłam do prawdziwych zakupów i od jutra do końca mistrzostw planuję nosić taką właśnie bransoletkę!Zawieszka srebrna charms – cena: 99 zł (http://www.apart.pl/)

Spinki ze stali szlachetnej – cena: 149 zł (http://www.apart.pl/)

Bransoleta srebrna – cena: 149 zł (http://www.apart.pl/)

Nie wiem czy to zasługa poniedziałkowego wpisu o początku piłkarskiego szaleństwa, ale dziś jeżdżąc po mieście widzialam mnóstwo samochodów udekorowanych flagami, więc raz jeszcze zachęcam Was do przyłączenia się do tej akcji i odpowiedniego przystrojenia swojej bryki.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.apart.pl/
Tagi:

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję początek piłkarskiego szaleństwa

Następny

Prezentuję piłkarską drużynę do (z)bicia

Comments are closed here.