Prezentuję manifest nowoczesnych kobiet

11 czerwca 2012
Mniej perfekcyjna pani domu

Po ostatnim maratonie serii specjalnych (z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Euro 2012) pora na chwilę wrócić do normalnego rytmu wpisów o prezentach bez konkretnej okazji i bez wspólnego mianownika. Tylko na chwilkę, bo w przyszłą sobotę czeka nas Dzień Ojca i oczywiście z tej okazji przyszły tydzień poświęcony będzie podarunkom dla naszych Tatusiów.

W ramach tej chwili normalnego rytmu postanowiłam podzielić się z Wami pewnym manifestem. W tytule nazwałam go manifestem nowoczesnych kobiet, ale to może nie być najszczęśliwsze sformułowanie. Na pewno jest to manifest stworzony dla mnie, o czym po raz kolejny przekonałam się w trakcie rzekomo długiego weekendu, który jakoś nigdy nie jest wystarczająco długi, abym mogła uporać się ze wszystkimi obowiązkami perfekcyjnej pani domu.

Poniższą tablicę naprawdę mogłabym dostać w prezencie, bo doskonale oddaje ona moje podejście do zajęć domowych – ja rozumiem, że należy gotować i sprzątać, zwłaszcza jak już się jest mężatką, a nie córeczką w domu rodziców, ale jakoś nic na to nie poradzę, że nigdy nie mam na to czasu ani ochoty 😉


Tablica retro Cooking & Cleaning N122 – cena: 89 zł (http://www.redonion.pl/)

 

Przy okazji prezentacji tej tablicy chciałam też przedstawić Wam nowy sklep doskonały do poszukiwania w nim prezentów, bo oczywiście internetowy i oferujący bardzo duży wybór różnego rodzaju elementów wyposażenia domowego. Nazywa się on redonion i oprócz tej tablicy, którą widzicie powyżej, znajdziecie w nim także inne stylizowane tablice z napisami, które może mniej krytykują gospodynię.

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.redonion.pl/
Tagi:

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję niezawodny sposób na sportowe emocje

Następny

Prezentuję zestaw dla łakomczuchów

Comments are closed here.