Prezentuję nietypowe kamienie

21 czerwca 2012
Różne są typy prezentów. Jedni lubią dawać i dostawać prezenty praktyczne, inni gadżeciarskie czy designerskie. Sama najbardziej lubię połączenie tych dwóch typów – rzeczy, które są i funkcjonalne i piękne lub zaskakujące w swojej formie. Takie prezenty cieszą wiele osób i dlatego tak chętnie polecam je na blogu. Jednym z najlepszych tego typu podarunków są tak zwane kamienie do whisky.

kamienie-do-whisky3

Kamienie do whisky (cena: 39 zł; 4gift)

Te kamienie (tak samo jak pojemniczki na lód) wkłada się do zamrażalnika, tyle tylko że w przeciwieństwie do zwykłych kostek lodu po wrzuceniu do szklaneczki ochładzają ją bez dodawania choćby odrobinki wody do drinka. Oficjalnie służą one do whisky, bo to ją najczęściej pije się na czysto w szklaneczce, a nie kielonku, do którego żadna kostka lodu się nie zmieści, ale myślę, że znakomicie też sprawdzą się w kontakcie z innymi napojami. Widziałam nawet pomysł używania takich kamieni do wina, aby latem nie było zbyt ciepłe!

Kamienie są oczywiście wielokrotnego użytku i w dodatku zapakowane są w bardzo ładny woreczek, co sprawia, że idealnie wręcz nadają się na prezent. Opisuję je w serii prezentów z okazji Dnia Ojca, bo wydaje mi się, że to panowie bardziej zwracają uwagę na to aby drink nie był zanadto rozcieńczony. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań do korzystania z tego gadżetu przez panie – 9 kamyków wystarczy spokojnie do dwóch szklanek na romantyczny wieczór.

Zawarte w tym wpisie linki to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi:

Kategoria: , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję podróżny niezbędnik dla eleganta

Następny

Prezentuję początek lata

Comments are closed here.