Prezentuję niezawodny sposób na sportowe emocje

8 czerwca 2012
Goooool!

Na zakończenie tygodnia piłkarskiego szaleństwa, kiedy już tylko godziny dzielą nas od meczu otwarcia i cały kraj bawi się w typowanie jego wyniku, chciałabym zaprezentować Wam propozycję prezentu, który pozwoli każdemu mężczyźnie poczuć się jak Robert Lewandowski lub Wojciech Szczęsny. Co tu bowiem kryć, choć nasi panowie na pewno czerpią przyjemność z dekorowania swoich samochodów gadżetami dla kibiców albo noszenia akcesoriów dla fanów reprezentacji to nic nie sprawia im takiej radości jak zdobywanie bramek lub obrona strzałów przeciwnika!

Oczywiście nie ma nic lepszego niż prawdziwa gra w piłkę, ale to wymaga po pierwsze boiska, po drugie dwóch drużyn składających się z co najmniej kilku osób, więc ciężko mówić o podarowaniu w prezencie takiej gry. Jest natomiast pewien jej substytut, bardzo popularny i sprawiający mnóstwo frajdy tak zwanym ‘dużym chłopcom’.

W moim ukochanym serialu jedną z kultowych rozrywek była gra w piłkarzyki i obserwując to, co dzieje się w różnych klubach czy hotelach gdzie dostępny jest ta zabawa śmiem twierdzić, że jest to niezawodny sposób na sportowe emocje! Co więcej znam wiele kobiet, które uwielbiają piłkarzyki, więc taka zabawka może pogodzić interesy obu płci.Piłkarzyki mini – cena: 186 zł (http://www.yego.pl/)

Smoby piłkarzyki super cup – cena: 239 zł (http://www.toys4boys.pl/)

Smoby piłkarzyki – cena: 499 zł (http://www.toys4boys.pl/)

Jak widać na powyższych zdjęciach piłkarzyki w wersji domowej dostępne są w różnych rozmiarach i w związku z tym w różnych cenach, więc dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Jakiś czas temu kolega z pracy dostał w składkowym prezencie taką zabawkę i od tamtej pory jakoś wszyscy chcą go odwiedzać – pewnie domyślacie się dlaczego. Dziś wieczorem natomiast niezależnie od wszelkich innych gadżetów czy zabawek, wszyscy wpatrzeni będziemy w ekran telewizora (lub zieleń murawy na boisku Stadionu Narodowego) i trzymam kciuki, żebyśmy mogli krzyczeć “gooooool” i to nie jeden raz!

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron http://www.yego.pl/ oraz http://www.toys4boys.pl/
Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję piłkarską drużynę do (z)bicia

Następny

Prezentuję manifest nowoczesnych kobiet

Comments are closed here.