Prezentuję podróżny niezbędnik dla eleganta

20 czerwca 2012
Mini walizeczka do zadań specjalnych

Jest taka teoria, że mężczyźni szukają na żony kobiet podobnych do swoich matek, a kobiety szukają na mężów mężczyzn podobnych do swoich ojców. Coś w tym chyba jest, bo muszę przyznać, że mojego Tatę i Pana M. łączy kilka cech. Może o takich ważniejszych podobieństwach pomiędzy moimi dwoma mężczyznami jeszcze kiedyś napiszę, ale dziś zdradzę Wam, że łączy ich między innymi wrażliwość na dobrze wyprasowane koszule. W domu nie jest to problematyczne, ale przy wyjazdach w delegacje wymaga to bardzo starannego pakowania. W przypadku wyjazdu samochodowego nie jest to takie trudne, bo można pięknie wyprasowaną koszulę po prostu powiesić na wieszaku. Gorzej jeśli podróż odbywa się pociągiem lub samolotem, bo oznacza to konieczność złożenia koszuli tak, aby się zmieściła do walizki, a przy tym nie nie pogniotła się zbytnio.

Jak ten cel osiągnąć? Mój Tata przez lata praktyk nabył umiejętność prawie doskonałego składania koszul do walizki, którą ja niejako odziedziczyłam i prawda jest taka, że przed wyjazdem Pan M. zawsze prosi mnie, abym to ja złożyła jego koszule. Ostatnio jednak znalazłam pewną malutką walizeczkę, która może pomóc w złożeniu i przetransportowaniu idealnie wyprasowanej koszuli. Jesteście sobie w stanie wyobrazić takie cudo?


Jeśli nie jesteście go w stanie sobie wyobrazić to spójrzcie na poniższe zdjęcie. Tak bowiem wygląda specjalne etui na koszule. Zawiera ono deseczkę, wokół której składa się koszulę i jest specjalnie wyprofilowane tak, aby pasować do specyficznego kształtu koszuli z kołnierzykiem. Naprawdę jest to bardzo sprytny gadżet.
 
Etui na koszule Shirt Shuttle – cena: 179 zł (www.toys4boys.pl)

Właściwie jedyną jego wadą jest trochę wysoka cena, ale jeśli Wasz tata, podobnie jak mój, lub inny bliski Wam mężczyzna jest prawdziwym elegantem to na pewno doceni taki prezent i będzie z niego często korzystał.


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.toys4boys.pl
Tagi:

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję psa, który jeździ autem

Następny

Prezentuję nietypowe kamienie

Comments are closed here.